Pompy Ciepła Wieliczka

Dość masz już rosnących ciągle rachunków za ogrzewanie? Chciałbyś w ekologiczny, a jednocześnie efektywny sposób ogrzać dom, firmę lub inny budynek? A może poszukujesz sposobu na stanie się bardziej przyjaznym środowisku? Powietrzna pompa ciepła w każdej z tych sytuacji to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Wieliczce jest ekologiczną inwestycją, która pozwoli Ci odetchnąć czystym powietrzem!

Montaż pompy ciepła w Wieliczce

Powietrzna pompa ciepła to przyjazne środowisku rozwiązanie, które w efektywny sposób pozwala na ogrzanie domu zimą oraz jego ochłodzenie w okresie letnim. Montaż pompy ciepła daje możliwość maksymalnego obniżenia rachunków za ogrzewanie. To jednak nie wszystko, co oferuje nam powietrzna pompa ciepła w Wieliczce! Dzięki jej montażowi zyskamy również funkcję podgrzewania wody użytkowej. Pompa ciepła ma więc szansę uczynić nasz dom niezależnym od zakładu ciepłowniczego!

Fotowoltaika i pompa ciepła Wieliczka i okolice

Instalacje fotowoltaiczne to kolejny z filarów działalności firmy JB Energia. Inwestorzy, którzy nam zaufali już od dłuższego czasu cieszą się z darmowego prądu produkowanego przez wysokiej jakości panele fotowoltaiczne. Świetnym rozwiązaniem, z którego mogą skorzystać zarówno nasi nowi, jak i stali klienci jest połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Wyprodukowany przez fotowoltaikę prąd w całości może pokryć zapotrzebowanie energetyczne powietrznej pompy ciepła (jedynie 25 % całego zapotrzebowania to energia elektryczna, reszta energii pobierana jest z powietrza!)

Pompa ciepła Wieliczka

Firma JB Energia w swoim portfolio posiada zadowolonych klientów z całej Polski! Inwestorom oferujemy najwyższej jakości pakiet usług obejmujących m.in. montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Powietrzne pompy ciepła znajdujące się w naszym asortymencie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. 

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy firmą tworzoną przez prawdziwych pasjonatów odnawialnych źródeł energii (m.in. fotowoltaika i pompy ciepła). Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko projekt, wykonanie, ale również pomoc w kwestiach prawnych. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, a także posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Pompy ciepła i fotowoltaika są naszą pasją, którą stale pogłębiamy! I Ty już dzisiaj dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Wieliczce?