Pompy Ciepła Wieliczka

Dość masz już rosnących ciągle rachunków za ogrzewanie? Rozwiązaniem będzie pompa ciepła w Wieliczce i okolicach. Dostarczy Ci ekologiczny, a jednocześnie efektywny sposób ogrzewania domu, firmy lub innego budynku, a przy tym jest przyjazna środowisku. Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Wieliczce jest ekologiczną inwestycją, która pozwoli Ci odetchnąć czystym powietrzem.

Jakie zalety ma montaż pompy ciepła w Wieliczce?

Powietrzna pompa ciepła to przyjazne środowisku rozwiązanie, które w efektywny sposób pozwala na ogrzanie domu zimą oraz jego ochłodzenie w okresie letnim. Montaż pompy ciepła w Wieliczce daje możliwość maksymalnego obniżenia rachunków za ogrzewanie. To jednak nie wszystko, co oferuje nam powietrzna pompa ciepła! Dzięki niej zyskamy również funkcję podgrzewania wody użytkowej. To ekologiczne urządzenie ma więc szansę uczynić nasz dom niezależnym od zakładu ciepłowniczego!

Pompa ciepła cena Wieliczka

Cena pompy ciepła z montażem w Wieliczce i okolicach zależy od kilku czynników. Na koszt pompy ciepła ma wpływ powierzchnia budynku i sposób jego ogrzewania. Istotne są również zastosowane przy budowie rozwiązania technologiczne jak rodzaj stolarki okiennej i drzwiowej czy izolacja termiczna elewacji. Cena będzie różnić się także w zależności od producenta pompy ciepła i jej parametrów czy wybranego źródła ciepła (powietrze, woda, grunt). W JB Energia pomożemy oszacować Ci całkowity koszt pompy ciepła do domu 100 m2, 150 m2 czy 200 m2 lub budynku o innym metrażu.

Fotowoltaika i pompa ciepła Wieliczka i okolice

Instalacje fotowoltaiczne to kolejny z filarów działalności firmy JB Energia. Inwestorzy, którzy nam zaufali już od dłuższego czasu cieszą się z darmowego prądu produkowanego przez wysokiej jakości panele fotowoltaiczne. Świetnym rozwiązaniem, z którego mogą skorzystać zarówno nasi nowi, jak i stali klienci jest połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w Wieliczce Wyprodukowany przez fotowoltaikę prąd w całości może pokryć zapotrzebowanie energetyczne powietrznej pompy ciepła (jedynie 25% całego zapotrzebowania to energia elektryczna, reszta energii pobierana jest z powietrza!)

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Wieliczka

Firma JB Energia w swoim portfolio posiada zadowolonych klientów z całej Polski! Inwestorom oferujemy najwyższej jakości pakiet usług obejmujących m.in. montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Powietrzne pompy ciepła znajdujące się w naszym asortymencie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego jak Panasonic czy Mitsubishi.

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy firmą tworzoną przez prawdziwych pasjonatów odnawialnych źródeł energii (m.in. fotowoltaika i pompy ciepła). Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko projekt, wykonanie, ale również pomoc w kwestiach prawnych. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, a także posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Pompy ciepła i fotowoltaika są naszą pasją, którą stale pogłębiamy! I Ty już dzisiaj dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Wieliczce? Zapraszamy do kontaktu!