Pompy Ciepła Zakopane

Poszukujesz efektywnego sposobu na obniżenie rachunków za prąd? Masz już dość tradycyjnego kotła grzewczego? A może jesteś w trakcie poszukiwań ekologicznej alternatywy dla kotła? Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco- powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem, które musisz poznać! Montaż pompy ciepła w Zakopanem to inwestycja, która diametralnie zmieni jakość Twojego życia!

Montaż pompy ciepła w Zakopanem

Powietrzna pompa ciepła to ekologiczny, nowoczesny system umożliwiający nie tylko efektywne ogrzanie budynku, ale również jego ochłodzenie (np. w okresie letnim). Dodatkową zaletą tego urządzenia jest także możliwość podgrzania wody typu użytkowego. Nie bez znaczenia jest również fakt, że montaż pompy ciepła pozwala na znacznego stopnia obniżenie rachunków za ogrzewanie. Do swojej pracy pompa ciepła potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej! Pozostałe 75% pobierane jest bezpośrednio z powietrza.

Fotowoltaika i pompy ciepła Zakopane

Instalacja fotowoltaiczna to świetne uzupełnienie inwestycji w powietrzną pompę ciepła. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła, a tym samym znacząco obniża koszt jej funkcjonowania. Dodatkowo podkreślić należy, że wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd może zostać również wykorzystany na użytek własny właściciela instalacji fotowoltaicznej. Dzięki instalacji fotowoltaicznej rachunki za prąd staną się niższe, a nasze środowisko naturalne bardziej czyste!

Pompa ciepła Zakopane i okolice

W swojej ofercie firma JB Energia posiada usługę kompleksowego montażu pompy ciepła w Proszowicach oraz innych miastach. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilkanaście propozycji wysokiej jakości pomp ciepła pochodzących od zaufanych i znanych na całym świecie producentów z branży odnawialnych źródeł energii. Nasza oferta obejmuje usługę kompleksową, tj. obejmującą również pomoc w kwestiach prawnych, finansowych (m.in. pozyskanie kredytu lub umowy leasingowej) oraz dotyczących dofinansowań. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można usługę montażu instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na dynamiczny rozwój naszej firmy. Swoją wiedzę oraz praktyczne umiejętności zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W codziennej pracy stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, dlatego też zachęcamy Cię do umówienia spotkania! Z naszych pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych korzystają klienci pochodzący z różnych województw.  Terminowość, wysoka jakość wykonanych usług oraz zrozumienie potrzeb klienta to cechy, którymi kierujemy się w naszej pracy. 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Zakopanem?