Pompy Ciepła Kolbuszowa

Wysokie rachunki za ogrzewanie przyprawiają Cię o ból głowy? Masz już dość stale rosnących cen? Poszukujesz alternatywy dla tradycyjnego kotła węglowego lub gazowego? Razem z powietrzną pompą ciepła masz szansę już w tym sezonie zmienić diametralnie swoje życie! Montaż pompy ciepła w Kolbuszowej jest inwestycją, którą po prostu musisz poznać!

Montaż pompy ciepła w Kolbuszowej

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające nie tylko ogrzanie wnętrza budynku, ale również jego wychłodzenie (dzięki odwrotnemu przepływowi czynnika chłodniczego). Dodatkową funkcją, z której również warto skorzystać jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Jak widać, montaż pompy ciepła jest więc inwestycją, która znacząco obniża koszty funkcjonowania budynku. Nie bez znaczenia jest również fakt, że pompa ciepła to inwestycja ekologiczna i przyjazna naszemu środowisku naturalnemu.

Fotowoltaika i pompa ciepła Kolbuszowa

Całkowite zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła pokrywane jest z dwóch źródeł. 25% całkowitego zapotrzebowania to energia elektryczna, podczas gdy aż 75% pobierane jest bezpośrednio z powietrza! Czy istnieje więc możliwość obniżenia kosztu eksploatacji pompy ciepła w Kolbuszowej? Tak! Montaż instalacji fotowoltaicznej jest kolejną inwestycją, która nie tylko pozwala zadbać o nasze środowisko, ale również zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną i czyni ją urządzeniem bezkosztowym.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Kolbuszowa i okolice

Oferta montażu pompy ciepła w Kolbuszowej i okolicach przeznaczona jest dla gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Dla naszych klientów przygotowujemy spersonalizowane oferty spełniające najbardziej wysublimowane oczekiwania i potrzeby inwestorów. W naszym portfolio znaleźć można wysokiej jakości pompy ciepła pochodzące od zaufanych i znanych na całym świecie producentów z branży odnawialnych źródeł energii. Ponadto nasi klienci mogą skorzystać również z usługi montażu instalacji fotowoltaicznej na terenie całej Polski. 

Nasze dwie główne pasje to fotowoltaika oraz pompy ciepła. Od wielu lat prężnie działamy na rynku odnawialnych źródeł energii. Nasze doświadczenie zbieraliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Posiadane przez nas umiejętności pozwalają nam na dobór kompleksowych rozwiązań przynoszących inwestorom wyłącznie zyski. Jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami z różnych regionów naszego kraju. Z naszych usług skorzystało już kilkuset zadowolonych klientów! JB Energia to wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła właśnie dla Ciebie!

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Kolbuszowej?