Pompy Ciepła Mielec

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Masz już dość pieniędzy uciekających z portfela? A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnego kotła grzewczego? Pompa ciepła to rozwiązanie, które pomoże Ci uporać się ze wszystkimi powyższymi problemami! Montaż pompy ciepła w Mielcu jest inwestycją nie tylko przynoszącą korzyści finansowe, ale pozwalającą również zadbać o otaczające nas środowisko naturalne!

Montaż pompy ciepła w Mielcu

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjny, ekologiczny system dający możliwość efektywnego ogrzania lub wychłodzenia budynku (np. w okresie letnim). Dodatkową funkcją, z której warto skorzystać jest podgrzewanie wody typu użytkowego. Opisując powietrzną pompę ciepła warto podkreślić, że jest ona urządzeniem przyjaznym środowisku naturalnemu. Jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania pompy ciepła na energię to energia elektryczna, czyli prąd. Aż 75% energii pobierane jest z otaczającego nas powietrza. Montaż pompy ciepła w Mielcu to inwestycja, która znacząco obniża rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę!

Fotowoltaika i pompa ciepła Mielec

Inwestycją, która nie tylko obniży koszt funkcjonowania pompy ciepła, ale również rachunki za prąd jest instalacja fotowoltaiczna. Montaż paneli fotowoltaicznych pozwala w całości pokryć zapotrzebowanie pompy ciepła na prąd. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest produkcja prądu na użytek własny domu jednorodzinnego, gospodarstwa rolnego lub firmy. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą zostać wykorzystane na dalszy rozwój przedsiębiorstwa, gospodarstwa, czy też inne inwestycje.

Pompa ciepła Mielec i okolice

Montaż pompy ciepła w Mielcu i okolicach jest usługą, którą firma JB Energia kieruje do klientów indywidualnych (np. właścicieli domów jednorodzinnych), gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. W naszym portfolio znaleźć można kilkanaście atrakcyjnych cenowo propozycji pomp ciepła pochodzących od zaufanych i znanych na całym świecie producentów. Ponadto naszym klientom oferujemy również możliwość przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej. Z darmowej energii z promieniowania słonecznego korzysta już kilkuset zadowolonych klientów JB Energia. 

Dynamicznie się rozwijamy i ciągle poszerzamy wachlarz oferowanych przez nas usług. Aktualnie mieszkańcy Mielca i okolic mogą skorzystać z oferty montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Nasi zadowoleni klienci pochodzą z różnych regionów Polski. Jesteśmy otwarci na współpracę z mieszkańcami wszystkich województw! Montaż pompy ciepła w Mielcu to tylko jeden z etapów rozwoju naszej firmy! 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Mielcu?

[happyforms id="3104" /]