Pompy Ciepła Bielsko-Biała

Chciałbyś ekologicznie i tanio ogrzać swój dom lub inny budynek? Masz już dość spalin wydostających się z użytkowanego przez Ciebie kotła? Powietrzna pompa ciepła w Bielsku-Białej od JB Energia to rozwiązanie, które pozwoli nie tylko na ogrzanie budynku zimą, ale również jego efektywne ochłodzenie w okresie letnim. Montaż pompy ciepła w Bielsku-Białej to inwestycja, która przyczyni się do powiększenia posiadanych oszczędności, a także ochrony otaczającego nas środowiska.

Montaż pompy ciepła w Bielsku-Białej

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które umożliwia utrzymanie komfortu termicznego wewnątrz budynku zarówno latem, jak i zimą. Ponadto montując pompę ciepła w Bielsku-Białej można skorzystać z jej dodatkowej funkcji, czyli możliwości podgrzania wody użytkowej. Urządzenie to może więc uczynić nasz dom samowystarczalnym zarówno pod względem grzewczym, jak i w aspekcie ciepłej wody typu użytkowego.

Pompa ciepła w Bielsku-Białej

JB Energia to firma z branży odnawialnych źródeł energii, która w swojej ofercie oprócz montażu instalacji fotowoltaicznych posiada również usługę montażu powietrznych pomp ciepła w województwie śląskim. W naszym portfolio znaleźć można już kilkuset zadowolonych klientów, którzy cieszą się darmowym prądem oraz wysokim komfortem termicznym w swoim domu. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych i właścicieli gospodarstw rolnych.

Powietrzne pompy ciepła na Śląsku i w okolicach

Pompa ciepła to ekologiczny system, którego działanie napędzane jest powietrzem oraz niewielką ilością energii elektrycznej. W celu maksymalnego obniżenia kosztów obsługi powietrznej pompy ciepła  polecamy przeprowadzenie jednoczasowej inwestycji polegającej na montażu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła na terenie Bielska-Białej oraz okolic. Produkowany przez instalację fotowoltaiczną prąd może zostać wykorzystany również do działania innych urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku. 

Dlaczego warto?

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na dobranie optymalnych rozwiązań spełniających oczekiwania naszych klientów. Montaż pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych na terenie Śląska przeprowadzany jest przez wykwalifikowane ekipy monterskie posiadające wymagane certyfikaty i uprawnienia. W celu poznania większej liczby szczegółów zapraszamy do kontaktu. 

Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

Poznaj powietrzną pompę ciepła w Bielsku-Białej już dziś!