Pompy Ciepła Bieruń

Poszukujesz efektywnego sposobu na obniżenie rachunków za ogrzewanie? Masz już dość zimnych pomieszczeń w Twoim domu w okresie grzewczym? A może jesteś w trakcie poszukiwań ekologicznego sposobu umożliwiającego ogrzanie domu? Jeżeli tak, to powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem, które musisz poznać! Montaż powietrznej pompy ciepła w Bieruniu to inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić i stać się ekologicznym.

Montaż pompy ciepła w Bieruniu

Powietrzna pompa ciepła to aktualnie jeden z najbardziej efektywnych sposobów na ogrzanie budynku. Dzięki minimalnemu udziałowi energii elektrycznej (jedynie 25% całego zapotrzebowania energetycznego pompy ciepła to prąd) pompa ciepła jest tanią techniką grzewczą, która idealnie sprawdzi się w domu jednorodzinnym, siedzibie firmy, czy też budynku gospodarczym. Ponadto powietrzna pompa ciepła to nie tylko możliwość ogrzania budynku, ale również jego ochłodzenia (dzięki odwrotnemu przepływowi czynnika chłodniczego) i podgrzania wody użytkowej.

Fotowoltaika i pompa ciepła Bieruń

Za uzupełnienie powietrznej pompy ciepła można uznać instalację fotowoltaiczną. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną czyniąc ją przy tym urządzeniem zupełnie bezkosztowym. Jednoczesny (lub odroczony w czasie) montaż pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej jest więc świetnym sposobem na obniżenie kosztów funkcjonowania budynku. Podkreślić również należy, że wyprodukowany ze słońca prąd może także zostać wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne znajdujące się w budynku lub jego otoczeniu.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Bieruń i okolice

Ofertę montażu pompy ciepła w Bieruniu i okolicach firma JB Energia kieruje do klientów biznesowych, gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych (np. właścicieli domów jednorodzinnych). W naszym portfolio znaleźć można wyłącznie najwyższej jakości komponenty pochodzące od zaufanych i znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. Nasze pompy ciepła to urządzenia bezawaryjne, służące swoim użytkownikom przez bardzo długi okres czasu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponadto atrakcyjne formy finansowania inwestycji obejmujące m.in. leasing oraz kredyty. 

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy prężnie rozwijającymi się pasjonatami odnawialnych źródeł energii. Pompy ciepła oraz fotowoltaika nie mają przed nami tajemnic. Montaż pomp ciepła w Bieruniu to kolejny z etapów rozwoju naszej firmy. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na doskonałe dopasowanie rozwiązań spełniających potrzeby klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę biznesową! 

Zainteresowany pompą ciepła w Bieruniu?