Pompy Ciepła Bytom

Chciałbyś raz na zawsze pozbyć się kotłowni? Masz już dość wysokich rachunków za ogrzewanie? O ból głowy przyprawia Cię zimny budynek w zimie i gorący latem? Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, którego potrzebujesz! Montaż pompy ciepła w Bytomiu jest ekologiczną inwestycją umożliwiającą zachowanie wysokiego komfortu termicznego zarówno latem, jak i zimą..

Montaż pompy ciepła w Bytomiu

Oferowana przez firmę JB Energia powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które umożliwia efektywne ogrzanie lub ochłodzenie domu, a także podgrzanie wody typu użytkowego. Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które do swojej pracy potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej, pozostała energia pobierana jest z otaczającego nas powietrza. Czyni to pompę ciepła przyjaznym środowisku i oszczędnym sposobem na ogrzanie budynku. Aktualnie pompa ciepła uznana jest za jeden z najbardziej efektywnych sposobów ogrzewania!

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Bytom i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to świetne uzupełnienie inwestycji w powietrzną pompę ciepła. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd zostaje wykorzystany przez działająca pompę ciepła i maksymalnie obniża on koszt jej funkcjonowania. Pozostała nadwyżka prądu może zostać wykorzystana przez inne urządzenia wymagające do swojego działania energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła to inwestycja, na którą w Polsce decyduje się coraz więcej inwestorów. Zamontowanie instalacji i pompy czyni dom samowystarczalnym pod względem ogrzewania, chłodzenia, energii elektrycznej oraz ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła Bytom

Montaż pompy ciepła w Bytomiu jest usługą, którą firma JB Energia kieruje do klientów indywidualnych, biznesowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Posiadana przez nas wiedza umożliwia dobór optymalnego rozwiązania dającego inwestorowi korzyści nie tylko finansowe. Oferujemy również możliwość wykonania jednoczesnego montażu instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła w Bytomiu

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy dynamiczną firmą, która w swoim portfolio posiada już kilkuset zadowolonych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Odnawialne źródła energii są naszą pasją, którą ciągle doskonalimy. Charakteryzujemy się wysoką kulturą pracy. Nasze ekipy monterskie składają się z wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych

Zainteresowany montażem pompy ciepła w Bytomiu i okolicach?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!