Pompy Ciepła Bytom

Chciałbyś raz na zawsze pozbyć się kotłowni? Masz już dość wysokich rachunków za ogrzewanie? Montaż pompy ciepła w Bytomiu rozwiąże te i inne problemy, zapewniając optymalną temperaturę w budynku o każdej porze roku. Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, którego ogrzeje Twój dom, firmę lub gospodarstwo rolne i zapewni ciepłą wodę użytkową. Montaż pompy ciepła w Bytomiu jest ekologiczną inwestycją umożliwiającą zachowanie wysokiego komfortu termicznego zarówno latem, jak i zimą.

Jak działa pompa ciepła?

Oferowana przez firmę JB Energia powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które umożliwia efektywne ogrzanie lub ochłodzenie domu, a także podgrzanie wody typu użytkowego. Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które do swojej pracy potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej, pozostała energia pobierana jest z otaczającego nas powietrza. Czyni to pompę ciepła przyjaznym środowisku i oszczędnym sposobem na ogrzanie budynku. Aktualnie pompa ciepła uznana jest za jeden z najbardziej efektywnych sposobów ogrzewania! Jest łatwa w obsłudze, możesz sterować jej pracą nawet za pomocą aplikacji w smartfonie!

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Bytom i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to świetne uzupełnienie inwestycji w powietrzną pompę ciepła. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd zostaje wykorzystany przez działająca pompę ciepła i maksymalnie obniża on koszt jej funkcjonowania. Pozostała nadwyżka prądu może zostać wykorzystana przez inne urządzenia wymagające do swojego działania energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła to inwestycja, na którą w Polsce decyduje się coraz więcej osób. Zamontowanie instalacji PV i pompy czyni dom samowystarczalnym pod względem ogrzewania, chłodzenia, energii elektrycznej oraz ciepłej wody użytkowej.

Jak wybrać pompę ciepła w Bytomiu?

Montaż pompy ciepła w Bytomiu jest usługą, którą firma JB Energia kieruje do klientów indywidualnych, biznesowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Posiadana przez nas wiedza umożliwia dobór optymalnego rozwiązania dającego inwestorowi korzyści nie tylko finansowe. Oferujemy również możliwość wykonania jednoczesnego montażu instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła na Śląsku.

Pomagamy klientom oszacować zapotrzebowanie energetyczne budynku, które jest punktem wyjścia do wybrania urządzenia o odpowiedniej mocy i sprawności. Oceniamy również możliwości przyłączenia jej do wybranych urządzeń grzewczych i źródła pobierania ciepła ze środowiska. Dzięki temu pompy ciepła dostarczą Ci najwięcej realnych korzyści.

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy dynamiczną firmą, która w swoim portfolio posiada już kilkuset zadowolonych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Odnawialne źródła energii są naszą pasją, którą ciągle doskonalimy. Charakteryzujemy się wysoką kulturą pracy. Nasze ekipy monterskie składają się z wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu montażu pomp ciepła do ogrzewania domu i przygotowania CWU, a także instalacji fotowoltaicznych.

Interesuje Cię montaż pompy ciepła w Bytomiu i okolicach?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Powietrzne pompy ciepła Bytom i fotowoltaika – kompleksowa usługa od JB Energia

JB Energia, jako firma prężnie działająca w branży odnawialnych źródeł energii, oferuje swoim klientom kompleksową usługę w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych oraz montażu pompy ciepła w Bytomiu. Takie rozwiązanie daje klientowi możliwość poczynienia sporych oszczędności w wydatkach na energię elektryczną oraz wykonania dużego kroku w kierunku bardziej ekologicznego życia. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Bytomiu to połączenie, które pozwala na stworzenie niezależnego energetycznie budynku. Powietrzne pompy ciepła, które wykorzystujemy w swojej pracy to najwyższej jakości urządzenia pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów. Dzięki tym niezawodnym systemom możliwe jest ogrzanie lub oziębienie budynku, jak i również podgrzanie wody użytkowej. Decydując się na montaż pompy ciepła w Bytomiu, warto rozważyć również instalację paneli fotowoltaicznych. Połączenie ze sobą tych dwóch odnawialnych źródeł energii pozwoli na znaczne obniżenie rachunków za prąd oraz maksymalne zredukowanie opłat za ogrzewanie.

Powietrzne pompy ciepła – doskonały wybór dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych

Montaż pompy ciepła w Bytomiu to usługa, którą firma JB Energia kieruje zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, jak i gospodarstw rolnych. Ze względu na fakt, że pompy ciepła są obecnie uważane za jedne z najbardziej efektywnych sposobów na ogrzewanie budynków, cieszą się coraz większym powodzeniem wśród szerokiego grona klientów. Jako firma specjalizująca się w tym zakresie oraz stale podnosząca swoje kompetencje zawodowe, oferujemy pompy ciepła w Bytomiu dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów. Zanim jednak pompa ciepła zostanie przez nas zamontowana, przeprowadzamy audyt budynku, co pozwala nam dopasować pompę ciepła w Bytomiu do obecnych oraz przyszłych wymagań grzewczych klienta. Takie postępowanie naszej firmy sprawia, że na swoim koncie mamy już kilkaset zrealizowanych z sukcesem instalacji, które spotkały się z aprobatą naszych zadowolonych klientów. Jeżeli powietrzne pompy ciepła w Bytomiu znajdują się w zakresie Twoich zainteresowań – skontaktuj się z nami.

Interesuje Cię montaż pompy ciepła w Bytomiu i okolicach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!