Pompy Ciepła Chorzów

Twoje rachunki za ogrzewanie ciągle rosną? Masz już dość ciągle psującego się kotła grzewczego? A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych sposobów ogrzewania? Powietrzna pompa ciepła to urządzenie, które musisz poznać! Montaż pompy ciepła w Chorzowie jest ekologiczną inwestycją, która pozwala nie tylko obniżyć rachunki za ogrzewanie, ale również zadbać o otaczające nas środowisko naturalne.

Montaż pompy ciepła w Chorzowie

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjny system grzewczy umożliwiający swojemu użytkownikowi zarówno ogrzanie budynku, jak i jego wychłodzenie (np. w okresie letnim). Dodatkową funkcją, z której warto skorzystać jest możliwość podgrzania wody użytkowej (zarówno do użytku bieżącego, jak i jako np. wypełnienie do basenu ogrodowego). Montaż pompy ciepła w Chorzowie jest więc rozwiązaniem, które umożliwia rozwiązanie zarówno problemu wysokich rachunków za ogrzewanie, jak i problemów z utrzymaniem odpowiedniego komfortu termicznego.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Fotowoltaika i pompa ciepła Chorzów

Pompa ciepła jest urządzeniem, które do swojej pracy jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego pobiera z sieci elektrycznej! Pozostałe 75% to tzw. energia odnawialna pochodząca z otaczającego nas powietrza. Prąd potrzebny do działania pompy ciepła możemy jednak pozyskać również w sposób ekologiczny! Montaż instalacji fotowoltaicznej daje możliwość pokrycia pełnego zapotrzebowania powietrznej pompy ciepła na prąd, a dodatkowo maksymalnie obniża rachunki za prąd. Fotowoltaika i pompa ciepła są więc inwestycjami wzajemnie się uzupełniającymi. Montaż pompy ciepła i fotowoltaiki w Chorzowie to strzał w dziesiątkę, gdy chcemy zaoszczędzić i jednocześnie stać się ekologicznymi!

Pompa ciepła Chorzów i okolice

Oferowana przez firmę JB Energia powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem, które proponujemy klientom indywidualnym, gospodarstwom rolnym oraz klientom biznesowym. Montaż pompy ciepła to wielopoziomowa inwestycja, z której warto skorzystać. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponadto możliwość przeprowadzenia inwestycji polegającej na jednoczesnym (lub też odroczonym w czasie) montażu pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej w niezwykle atrakcyjnej cenie. 

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Nasi zadowoleni klienci pochodzą nie tylko z terenu województwa śląskiego, ale również całej Polski! W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości komponenty pochodzące od czołowych producentów sprzętu elektronicznego. Nasi monterzy posiadają zarówno wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną w zakresie montowanych instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. W naszej pracy stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem oraz wysoką jakość wykonywanych usług. 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Chorzowie?