Pompy Ciepła Cieszyn

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Masz już dość tradycyjnego kotła, który jedynie zajmuje miejsce w Twoim domu? A może jesteś w trakcie poszukiwań alternatywy dla tradycyjnych sposobów ogrzewania? Jeżeli na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Cieszynie razem z JB Energia jest inwestycją, która pozwoli Ci jednak nie tylko zaoszczędzić i stać się ekologicznym!

Montaż pompy ciepła w Cieszynie

Powietrzna pompa ciepła to ekologiczny i niezwykle efektywny sposób na ogrzanie lub ochłodzenie budynku. Wartym podkreślenia jest fakt, że powietrzna pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej. Pozostałe 75% pobierane jest bezpośrednio z powietrza. Ponadto pompa ciepła daje swojemu użytkownikowi możliwość podgrzania wody użytkowej. Z faktu tego na pewno ucieszą się osoby posiadające basen lub zużywające duże ilości ciepłej wody.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Cieszyn

Montaż pompy ciepła w Cieszynie warto uzupełnić o instalację fotowoltaiczną. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne z promieniowania słonecznego prąd w całości pokryje zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na prąd, a tym samy uczyni jej działanie bezkosztowym. Dodatkowo wyprodukowany w ten sposób prąd może zostać wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne (np. sprzęty domowe, urządzenia biurowe, czy też maszyny rolnicze). Jak widać inwestycja łączona w pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną znacząco obniżyć koszty funkcjonowania budynku.

Pompa ciepła Cieszyn i okolice

Oferta kompleksowego montażu pompy ciepła w Cieszynie i okolicach przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorców. Znajdujące się w naszym portfolio pompy ciepła to wysokiej klasy produkty pochodzące od znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjną pod względem finansowym inwestycję łączoną polegającą na montażu pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej. Usługa obejmuje również pomoc w dopełnieniu kwestii prawnych. 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferująca klientom montaż pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Odnawialne źródła energii są naszą pasją już od wielu lat. Montaż pompy ciepła w Cieszynie jest kolejnym z etapów rozwoju naszego przedsiębiorstwa. W  naszej codziennej pracy stawiamy na pełne zrozumienie potrzeb klienta oraz wysoką jakość świadczonych usług. Dla każdego klienta przygotowujemy w pełni zindywidualizowaną ofertę. Udzielamy również pomocy w kwestii atrakcyjnych źródeł finansowania pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych (m.in. leasing, kredyt). 

Zainteresowała Cię pompa ciepła w Cieszynie?

[happyforms id="3104" /]