Pompy Ciepła Jastrzębie-Zdrój

Interesuje Cię montaż pompy ciepła w Jastrzębiu-Zdroju? Poszukujesz alternatywy dla tradycyjnej kotłowni? A może budujesz dom i chciałbyś wybrać ekologiczny sposób jego ogrzewania? Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Montaż nowoczesnej pompy ciepła w Jastrzębiu-Zdroju jest ekologiczną inwestycją, którą musisz poznać!

Korzyści pompy ciepła w Jastrzębiu-Zdroju

Powietrzna pompa ciepła to system, który umożliwia nie tylko ogrzanie budynku zimą, ale również jego wychłodzenie w okresie letnim. Dodatkowo powietrzna pompa ciepła typu powietrze-woda zapewnia użytkownikowi efektywne podgrzanie wody użytkowej. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które jedynie 25% energii potrzebnej do działania pobiera z sieci elektrycznej. Pozostała działalność pompy ciepła napędzana jest energią pobieraną bezpośrednio z otaczającego nas powietrza. Montaż pompy ciepła w Jastrzębiu-Zdroju to świetny sposób na obniżenie rachunków za ogrzewanie!

Fotowoltaika i pompa ciepła Jastrzębie-Zdrój i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to system połączonych ze sobą paneli fotowoltaicznych umożliwiających produkcję prądu z promieniowania słonecznego. Wytworzona w ten sposób energia elektryczna w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na prąd i czyni jej użytkowanie bezkosztowym. Ponadto pozostały wyprodukowany w ten sposób prąd może zostać wykorzystany zgodnie z życzeniem właściciela instalacji, czyli np. jako źródło zasilania innych urządzeń domowych, czy też urządzeń potrzebnych w gospodarstwie rolnym.

Jak wybrać pompę ciepła w Jastrzębiu-Zdroju?

Firma JB Energia swoją ofertę montażu pomp ciepła w Jastrzębiu-Zdrój oraz okolicy kieruje do klientów indywidualnych, biznesowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi obejmujące odpowiednie oszacowanie zapotrzebowanie energetyczne budynku, wybór źródła ciepła i urządzenia. Oferujemy też projekt i montaż pompy ciepła do ogrzewania domu i przygotowania CWU, a także pomoc w kwestiach prawnych oraz kredytowych. Jesteśmy pasjonatami odnawialnych źródeł energii, które są przyszłością nie tylko Polski, ale również całego świata. Montaż pompy ciepła w Jastrzębiu-Zdrój to kolejny krok w rozwoju naszej firmy na terenie Śląska.

Wybierz JB Energia!

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika i pompy ciepła to tematyka, którą stale poszerzamy. Posiadane przez nas doświadczenie i wiedza zdobywane były zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Ekipy monterskie, które dla nas pracują to wykwalifikowani pracownicy posiadający odpowiednie certyfikaty i uprawnienia. Montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła na Śląsku z JB Energia to sama przyjemność!