Pompy Ciepła Knurów

Planujesz montaż pompy ciepła w Knurowie? Budujesz dom i chcesz wybrać ekologiczny sposób na jego ogrzewanie? Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za prąd? W każdym z powyższych przypadków powietrzna pompa ciepła będzie doskonałym wyborem. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Pompy ciepła w Knurowie – korzyści z ich posiadania

Powietrzne pompy ciepła to systemy, dzięki którym możliwe jest zarówno ogrzewanie budynku w okresie zimowym, jak i jego wychładzanie w porze letniej. Co istotne, te niezwykle wydajne urządzenia pozwalają również na ogrzewanie wody użytkowej. Powietrzne pompy ciepła w Knurowie oferowane przez JB Energia do swojego działania wykorzystują jedynie 25% energii pochodzącej z sieci energetycznej. Pozostałe 75% pobierają z otaczającego nas powietrza. Taki sposób działania sprawia, że jest to niezwykle ekonomiczne i jednocześnie ekologiczne rozwiązanie. Pompy ciepła to systemy łatwe w obsłudze. Mogą być nawet sterowane przy użyciu smartfona. Decydując się na ich wybór zyskujesz pewność, że żyjesz w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, a jednocześnie obniżasz rachunki za prąd. Jeżeli interesuje Cię montaż pompy ciepła w Knurowie, skontaktuj się z naszą firmą JB Energia. Jesteśmy prawdziwymi fachowcami i pasjonatami odnawialnych źródeł energii. Dysponujemy ogromną wiedzą popartą latami doświadczenia zawodowego. Oferowane przez nas pompy ciepła w Knurowie dostępne są w wielu modelach, dzięki czemu wybierzemy wariant, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Powietrzne pompy ciepła i fotowoltaika w Knurowie i okolicach

Decydując się na instalację pompy ciepła w Knurowie dobrze jest rozważyć również montaż paneli fotowoltaicznych, które stanowią doskonałe dopełnienie inwestycji. Produkowana przez nie energia elektryczna pokrywa całkowite zapotrzebowanie powietrznych pomp ciepła na prąd. Dzięki temu koszt ich funkcjonowania jest znacznie niższy. Ponadto, nadwyżki wyprodukowanej przez panele fotowoltaiczne energii elektrycznej mogą być wykorzystane przez inne urządzenia w domu, w firmie czy w gospodarstwie rolnym. Takie rozwiązanie pozwala znacznie obniżyć wydatki na prąd, a jednocześnie umożliwia życie w bardziej ekologiczny sposób. Rozwiązanie takie jak powietrzne pompy ciepła i fotowoltaika w Knurowie to opcja na oszczędność oraz duży ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Co istotne, dzięki niej budynek staje się samowystarczalny pod kątem ogrzewania, ochładzania, podgrzewania wody użytkowej oraz produkowania energii elektrycznej.

Dlaczego warto podjąć współpracę z JB Energia?

Nasza firma to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które w swoim portfolio posiada setki zadowolonych ze współpracy klientów. Posiadamy obszerną wiedzę popartą latami doświadczenia zawodowego, zdobywanego zarówno w Polsce, jak i za granicą. Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w rozmaitych szkoleniach branżowych. Świadczymy swoje usługi w sposób kompleksowy. Zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła w Knurowie. Nasze usługi obejmują także kwestie prawne, pozyskiwanie finansowania oraz uzyskiwanie dotacji. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.