Pompy Ciepła Lędziny

Montaż pompy ciepła w Lędzinach to jeden z najlepszych sposobów na ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Jeżeli masz już dosyć wysokich rachunków za prąd lub męczą Cię spaliny wydostające się posiadanego przez Ciebie kotła grzewczego, to powietrzna pompa ciepła od JB Energia będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Powietrzne pompy ciepła w Lędzinach umożliwiają zarówno ogrzewanie budynku zimą oraz jego wychładzanie latem. To sposób na życie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym oraz obniżenie rachunków za prąd.

Jak działają powietrzne pompy ciepła Lędziny?

Powietrzne pompy ciepła to wielofunkcyjne i niezwykle wydajne urządzenia, dzięki którym można utrzymać odpowiednią temperaturę wewnątrz budynku o każdej porze roku. Do ich działania potrzebne jest jedynie 25% prądu pochodzącego z sieci energetycznej. Pozostałe 75% pobierane jest z powietrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu pompy ciepła w Lędzinach od JB Energia są ekologiczne, a jednocześnie pozwalają zmniejszyć wydatki na ogrzewanie, a co za tym idzie – oszczędzić realne pieniądze. Co istotne, pompy ciepła umożliwiają również podgrzewanie wody użytkowej. Nie sprawiają kłopotu w obsłudze, a sterować nimi można nawet przy użyciu smartfona. To wysokiej jakości systemy, które znacznie podniosą komfort życia ich użytkowników. Jeżeli planujesz montaż pompy ciepła w Lędzinach, skontaktuj się z nami. Posiadamy wiele modeli pomp, dzięki czemu dopasujemy je do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Lędziny i okolice

Powietrzna pompa ciepła to ekologiczny system, który wykorzystuje do swojego działania niewielką ilość energii elektrycznej, bo jedynie 25% i aż 75% powietrza. Aby móc maksymalnie obniżyć koszty jej użytkowania, warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną. Produkowana przez panele słoneczne energia elektryczna całkowicie pokryje zapotrzebowanie pompy na prąd, co znacznie obniży koszty jej działania. Ponadto, wyprodukowana przez panele energia elektryczna może zostać również wykorzystana do zasilania urządzeń elektrycznych w domu, w firmie czy w gospodarstwie rolnym. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Lędzinach to doskonały wybór w celu obniżenia rachunków za prąd oraz stworzenia samowystarczalnego budynku pod kątem ogrzewania, schładzania, produkowania energii elektrycznej oraz podgrzewania wody użytkowej. Jeżeli zdecydujesz się na instalację pompy ciepła w Lędzinach i fotowoltaiki, zyskasz wiele korzyści. Skontaktuj się z nami w celu podjęcia współpracy.

JB Energia – podejmij współpracę z profesjonalistami

Przedsiębiorstwo JB Energia to zespół fachowców w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w Lędzinach, a także ich montażu. Ogromna widza poparta latami praktyki zawodowej sprawiają, że usługi świadczone przez JB Energia charakteryzują się najwyższą jakością i pełnym profesjonalizmem. Decydując się na współpracę z JB Energia zyskujesz pewność, że trafiłeś pod opiekę prawdziwych fachowców, którzy dopasują rodzaj instalacji do Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu osiągniesz maksymalne korzyści z jej posiadania.