Pompy Ciepła Lubliniec

Chciałbyś w efektywny, a jednocześnie niezwykle atrakcyjny cenowo sposób ogrzać swój dom, firmę lub budynek gospodarczy? Nie chcesz by w Twoim domu znalazła się tradycyjna kotłownia? A może po prostu przeprowadzasz termomodernizację budynku i chciałbyś zmienić sposób ogrzewania domu? Powietrzna pompa ciepła od JB Energia to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdej z powyżej opisanych sytuacji. Montaż pompy ciepła w Lublińcu to ekologiczna inwestycja, którą musisz poznać!

Montaż pompy ciepła w Lublińcu

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem, który w swojej pracy oprócz niewielkiej ilości energii wykorzystuje otaczające nas powietrze. Jedynie 25 % energii potrzebnej do działania pompy pobierane jest z instalacji elektrycznej! Pompa ciepła to ekologiczny, przyjazny środowisku sposób ogrzewania i chłodzenia domu. Dodatkową funkcją, z której można skorzystać montując powietrzną pompę ciepła w Lublińcu jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Jest to zaleta, o której bardzo chętnie wspominają zadowoleni posiadacze powietrznych pomp ciepła typu powietrze-woda.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła- Lubliniec i okolice

Instalacja fotowoltaiczna jest kolejnym z przykładów ekologicznych i odnawialnych źródeł energii. Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła czyni naszą inwestycję jeszcze bardziej opłacalną. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną. Nadwyżkę prądu również się nie zmarnuje, właściciel instalacji fotowoltaicznej w Lublińcu może wykorzystać ją do użytku prywatnego (np. jako zasilanie innych urządzeń elektrycznych).

Powietrzna pompa ciepła w Lublińcu 

JB Energia jest firmą z branży odnawialnych źródeł energii, która w swoim portfolio posiada zarówno instalacje fotowoltaiczne, jak i wiele zamontowanych pomp ciepła (na Śląsku, w Małopolsce i w innych regionach). W naszej pracy stawiamy na jakość wykonania oraz wysokiej jakości urządzenia pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Dla naszych klientów dobieramy optymalne rozwiązania, które pozwalają inwestycji stać się w pełni opłacalną. Pompy ciepła to innowacyjne, a jednocześnie dobrze znane na terenie Polski systemy grzewcze, w które warto zainwestować razem z JB Energia

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

JB Energia to grupa pasjonatów ekologicznych rozwiązań dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych. Fotowoltaika i pompy ciepła są naszą pasją, którą z największą przyjemnością dzielimy się z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Posiadane wieloletnie doświadczenie to tylko jedna z naszych zalet. Pompy ciepła w Lublińcu są kolejnym z etapów rozwoju naszej firmy. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób, które pragną uczynić swój dom, firmę, gospodarstwo rolne bardziej ekologicznym, a jednocześnie chcą zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie! 

Zainteresowany montażem pompy ciepła w Lublińcu?

[happyforms id="3104" /]