Pompy Ciepła Lubliniec

Chciałbyś w efektywny, a jednocześnie niezwykle atrakcyjny cenowo sposób ogrzać swój dom, firmę lub budynek gospodarczy? Nie chcesz by w Twoim domu znalazła się tradycyjna kotłownia? A może po prostu przeprowadzasz termomodernizację budynku i chciałbyś zmienić sposób ogrzewania domu? Powietrzna pompa ciepła od JB Energia to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdej z powyżej opisanych sytuacji. Montaż pompy ciepła w Lublińcu to ekologiczna inwestycja, którą musisz poznać!

Montaż pompy ciepła w Lublińcu

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem, który w swojej pracy oprócz niewielkiej ilości energii wykorzystuje otaczające nas powietrze. Jedynie 25 % energii potrzebnej do działania pompy pobierane jest z instalacji elektrycznej! Pompa ciepła to ekologiczny, przyjazny środowisku sposób ogrzewania i chłodzenia domu. Dodatkową funkcją, z której można skorzystać montując powietrzną pompę ciepła w Lublińcu jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Jest to zaleta, o której bardzo chętnie wspominają zadowoleni posiadacze powietrznych pomp ciepła typu powietrze-woda.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła- Lubliniec i okolice

Instalacja fotowoltaiczna jest kolejnym z przykładów ekologicznych i odnawialnych źródeł energii. Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła czyni naszą inwestycję jeszcze bardziej opłacalną. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną. Nadwyżkę prądu również się nie zmarnuje, właściciel instalacji fotowoltaicznej w Lublińcu może wykorzystać ją do użytku prywatnego (np. jako zasilanie innych urządzeń elektrycznych).

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Powietrzna pompa ciepła w Lublińcu 

JB Energia jest firmą z branży odnawialnych źródeł energii, która w swoim portfolio posiada zarówno instalacje fotowoltaiczne, jak i wiele zamontowanych pomp ciepła (na Śląsku, w Małopolsce i w innych regionach). W naszej pracy stawiamy na jakość wykonania oraz wysokiej jakości urządzenia pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Dla naszych klientów dobieramy optymalne rozwiązania, które pozwalają inwestycji stać się w pełni opłacalną. Pompy ciepła to innowacyjne, a jednocześnie dobrze znane na terenie Polski systemy grzewcze, w które warto zainwestować razem z JB Energia.

Powietrzne pompy ciepła Lubliniec – kompleksowe usługi dla domów i firm

Powietrzne pompy ciepła od JB Energia to niezwykle wydajne, ekologiczne i ekonomiczne urządzenia. Dzięki nim możliwe jest efektywne ogrzewanie i wychładzanie domu czy firmy. JB Energia, jako przedsiębiorstwo działające z sukcesami od wielu lat w branży odnawialnych źródeł energii, oferuje swoim klientom kompleksową obsługę poprzez montaż pompy ciepła w Lublińcu oraz instalacji fotowoltaicznej. Klienci mogą również zdecydować się na pojedynczą inwestycję np. w pompy ciepła lub w panele słoneczne. Warto pamiętać jednak o tym, że rozwiązanie takie jak powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Lublińcu pozwalają znacznie obniżyć rachunki za utrzymanie budynku i uczynić go samowystarczalnym. Jeżeli chcesz, aby Twoja nieruchomość była niezależna pod kątem ogrzewania, produkcji energii elektrycznej oraz ogrzewania wody użytkowej – postaw na fotowoltaikę oraz pompy ciepła w Lublińcu i skontaktuj się z nami.

Jak wybrać powietrzną pompę ciepła?

Montaż pompy ciepła w Lublińcu to usługa, którą powinien poprzedzać audyt. Jest on niezbędny w celu uzyskania informacji o obecnym, jak i przyszłym zapotrzebowaniu grzewczym inwestora, ale nie tylko. Poza komfortem termicznym pod uwagę brane są również takie kwestie jak wielkość budynku, jego kubatura czy przeprowadzona wcześniej termomodernizacja. Dopiero uzyskanie powyższych informacji pozwala na znalezienie pompy ciepła w Lublińcu odpowiedniej dla danego budynku. Firma JB Energia jako prawdziwy fachowiec w branży odnawialnych źródeł energii przeprowadza dla swoich klientów takie audyty i na ich podstawie zostaje wybrana pompa ciepła oraz wykonana instalacja pompy ciepła w Lublińcu. Dzięki temu system doskonale odpowiada zarówno na potrzeby budynku, jak i wymogi inwestora. Interesujesz się pompami ciepła w Lublińcu i planujesz ich montaż w swoim domu, w firmie czy w gospodarstwie rolnym? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania istotnych informacji oraz podjęcia ewentualnej współpracy.

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

JB Energia to grupa pasjonatów ekologicznych rozwiązań dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych. Fotowoltaika i pompy ciepła są naszą pasją, którą z największą przyjemnością dzielimy się z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Posiadane wieloletnie doświadczenie to tylko jedna z naszych zalet. Pompy ciepła w Lublińcu są kolejnym z etapów rozwoju naszej firmy. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób, które pragną uczynić swój dom, firmę, gospodarstwo rolne bardziej ekologicznym, a jednocześnie chcą zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie! 

Zainteresowany montażem pompy ciepła w Lublińcu?