Pompy Ciepła Mikołów

Chciałbyś znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie? Masz już dość niekomfortowych warunków termicznych zimą? A może poszukujesz ekologicznego sposobu na ogrzanie domu lub innego budynku? Powietrzna pompa ciepła od JB Energia to rozwiązanie, które koniecznie musisz poznać! Montaż pompy ciepła w Mikołowie jest inwestycją, która pozwala jednak nie tylko zaoszczędzić, ale również stać się bardziej ekologicznym.

Montaż pompy ciepła w Mikołowie

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem umożliwiającym nie tylko ogrzanie domu, ale również jego ochłodzenie. Dodatkową zaletą pompy ciepła jest także możliwość podgrzania wody użytkowej. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy jesteśmy w posiadaniu basenu ogrodowego lub też mamy duże zużycie ciepłej wody użytkowej (np. w niektórych zakładach pracy). Nie bez znaczenia jest również fakt, że pompa ciepła do swojego działania jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego pobiera z sieci elektrycznej (aż 75% energii pochodzi z otaczającego nas powietrza). Montaż pompy ciepła w Mikołowie obniża więc koszty funkcjonowania budynku.

Fotowoltaika i pompa ciepła Mikołów

Ekologicznym rozwiązaniem, które również polecamy naszym klientom jest jednoczasowy (lub odroczony w czasie) montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła. Wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na energię elektryczną, dzięki czemu staje się ona urządzeniem o maksymalnie niskim koszcie działania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wyprodukowany w ten sposób prąd może zostać wykorzystany również przez inne urządzenia elektryczne, a tym samym nastąpi znacznego stopnia obniżenie rachunków za prąd.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Mikołów i okolice

Oferta montażu pompy ciepła w Mikołowie i okolicach skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Kompleksowa usługa obejmuje oprócz projektu i montażu również pomoc w kwestiach prawnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponadto atrakcyjne formy finansowania inwestycji (m.in. leasing, kredyt). Montaż pompy ciepła w Mikołowie to inwestycja, którą warto poznać i na którą warto postawić! 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży odnawialnych źródeł energii. Naszym klientom oferujemy pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju. W naszej pracy kierujemy się zrozumieniem potrzeb klienta, wysokiej jakości obsługą w kontaktach bezpośrednich oraz terminowością wykonywanych prac. Dla każdego zainteresowanego przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb oraz warunków budowlanych. W naszej ofercie znaleźć można również ofertę montażu instalacji fotowoltaicznych. Nasze portfolio obejmuje zadowolonych klientów pochodzących z różnych rejonów Polski. 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Mikołowie?