Pompy Ciepła Racibórz

Twoje rachunki za ogrzewanie są coraz wyższe? Masz już dość kotła grzewczego zajmującego sporą ilość miejsca? A może jesteś w trakcie poszukiwań ekologicznego sposobu na ogrzanie domu lub innego budynku? Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, montaż pompy ciepła w Raciborzu jest inwestycją, którą musisz poznać! Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, które pokochasz!

Montaż pompy ciepła w Raciborzu

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem zapewniającym użytkownikowi nie tylko efektywne ogrzanie budynku, ale również jego wychłodzenie (np. w okresie letnim). Dodatkową funkcją, z której warto skorzystać jest możliwość podgrzania wody typu użytkowego. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy nasz budynek charakteryzuje wysokie zużycie ciepłej wody lub tez jesteśmy właścicielami basenu ogrodowego. Pompa ciepła w Raciborzu to również ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych technik grzewczych. Do swojej pracy jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego pobiera z sieci elektrycznej (pozostałe 75% pochodzi z otaczającego nas powietrza).

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Racibórz

Zapotrzebowanie pompy ciepła na prąd pokryć można jednak nie tylko w sposób tradycyjny. Ekologicznym rozwiązaniem, które znacząco obniży koszty eksploatacji pompy ciepła jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd nie tylko pokryje całkowite zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną, ale może również zostać wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne (np. maszyny rolnicze, urządzenia AGD i RTV, sprzęty biurowe).

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Racibórz i okolice

Kompleksową usługę montażu pompy ciepła na terenie Raciborza oraz okolic firma JB Energia kieruje do klientów indywidualnych, właścicieli gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. W naszym portfolio znaleźć można czołowych producentów powietrznych pomp ciepła. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponadto ofertę jednoczesnej (lub odroczonej w czasie) inwestycji w pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną. Połączenie tych dwóch odnawialnych źródeł energii pozwoli inwestorowi nie tylko zaoszczędzić, ale również znacząco obniżyć koszty funkcjonowania budynku. 

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej pracy skupiamy się na instalacjach fotowoltaicznych oraz pompach ciepła. Posiadana przez nas wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na dobór efektywnych rozwiązań spełniających najbardziej wysublimowane wymagania. Nasze ekipy monterskie to ekipy wykwalifikowanych pracowników posiadających nie tylko wiedzę praktyczną, ale również teoretyczną. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, biznesowymi oraz właścicielami gospodarstw rolnych!

Panele fotowoltaiczne i pompy ciepła Racibórz – wybierz oszczędność, żyj ekologicznie

Pompy ciepła w Raciborzu od JB Energia to wysokowydajne urządzenia, które pozwolą Ci zaoszczędzić realne pieniądze oraz wykonać krok w kierunku bardziej ekologicznego życia. Ze względu na fakt, jak prężnie obecnie rozwija się branża odnawialnych źródeł energii, firma JB Energia postanowiła rozszerzyć swoją ofertę i proponuje klientom nie tylko instalacje fotowoltaiczne, ale również montaż pompy ciepła w Raciborzu. Co istotne, inwestor ma możliwość zdecydowania się na pojedynczą inwestycję np. w fotowoltaikę lub powietrzne pompy ciepła, albo postawienia na kompleksową obsługę i zainwestowania w panele fotowoltaiczne i pompy ciepła w Raciborzu. Połączenie obu systemów niesie ze sobą dużo większe możliwości zarówno w poczynieniu oszczędności w budżecie domowym czy firmowym, jak i również jeszcze większe przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Raciborzu to także sposób na uczynienie budynku samowystarczalnym pod kątem ogrzewania i produkcji energii elektrycznej.

Jak wybrać pompę ciepła, żeby czerpać z niej maksymalne korzyści?

Montaż pompy ciepła w Raciborzu to doskonały wybór. Pozwala niewątpliwie obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz żyć w bardziej ekologiczny sposób. Należy pamiętać jednak o tym, że na rynku dostępne są pompy ciepła w wielu modelach. Różnią się one pewnymi cechami, w związku z czym nie każda z nich sprawdzi się w każdym budynku. Co zrobić zatem, aby wybrana pompa ciepła była odpowiednia dla danej nieruchomości? Otóż przede wszystkim, przed montażem pompy ciepła w Raciborzu, należy przeprowadzić audyt i uzyskać informacje o obecnych i przyszłych potrzebach grzewczych, a także indywidualnych cechach danego budynku. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zarówno audyt, jak i wybór pomp ciepła w Raciborzu oraz ich montaż przebiegnie we właściwy sposób – postaw na współpracę z prawdziwymi fachowcami w branży odnawialnych źródeł energii i wybierz firmę JB Energia.