Pompy Ciepła Racibórz

Twoje rachunki za ogrzewanie są coraz wyższe? Masz już dość kotła grzewczego zajmującego sporą ilość miejsca? A może jesteś w trakcie poszukiwań ekologicznego sposobu na ogrzanie domu lub innego budynku? Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, montaż pompy ciepła w Raciborzu jest inwestycją, którą musisz poznać! Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, które pokochasz!

Montaż pompy ciepła w Raciborzu

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem zapewniającym użytkownikowi nie tylko efektywne ogrzanie budynku, ale również jego wychłodzenie (np. w okresie letnim). Dodatkową funkcją, z której warto skorzystać jest możliwość podgrzania wody typu użytkowego. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy nasz budynek charakteryzuje wysokie zużycie ciepłej wody lub tez jesteśmy właścicielami basenu ogrodowego. Pompa ciepła w Raciborzu to również ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych technik grzewczych. Do swojej pracy jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego pobiera z sieci elektrycznej (pozostałe 75% pochodzi z otaczającego nas powietrza).

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Racibórz

Zapotrzebowanie pompy ciepła na prąd pokryć można jednak nie tylko w sposób tradycyjny. Ekologicznym rozwiązaniem, które znacząco obniży koszty eksploatacji pompy ciepła jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd nie tylko pokryje całkowite zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną, ale może również zostać wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne (np. maszyny rolnicze, urządzenia AGD i RTV, sprzęty biurowe).

Pompa ciepła Racibórz i okolice

Kompleksową usługę montażu pompy ciepła na terenie Raciborza oraz okolic firma JB Energia kieruje do klientów indywidualnych, właścicieli gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. W naszym portfolio znaleźć można czołowych producentów powietrznych pomp ciepła. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponadto ofertę jednoczesnej (lub odroczonej w czasie) inwestycji w pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną. Połączenie tych dwóch odnawialnych źródeł energii pozwoli inwestorowi nie tylko zaoszczędzić, ale również znacząco obniżyć koszty funkcjonowania budynku. 

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej pracy skupiamy się na instalacjach fotowoltaicznych oraz pompach ciepła. Posiadana przez nas wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na dobór efektywnych rozwiązań spełniających najbardziej wysublimowane wymagania. Nasze ekipy monterskie to ekipy wykwalifikowanych pracowników posiadających nie tylko wiedzę praktyczną, ale również teoretyczną. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, biznesowymi oraz właścicielami gospodarstw rolnych! 

Zainteresował Cię montaż pompy ciepła w Raciborzu?

[happyforms id="3104" /]