Pompy Ciepła Sosnowiec

Montaż pompy ciepła w Sosnowcu to doskonały wybór, kiedy masz już dość wysokich rachunków za ogrzewanie, chcesz zmienić tradycyjną kotłownię na bardziej ekologiczne rozwiązanie lub po prostu jesteś zainteresowany odnawialnymi źródłami energii. Pompa ciepła to inwestycja, która na pewno Cię zainteresuje! Powietrzne pompy ciepła w Sosnowcu z JB Energia to oferta przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Korzyści z pompy ciepła w Sosnowcu

Powietrzna pompa ciepła jest ekologicznym, wielofunkcyjnym systemem, który umożliwia nie tylko efektywne ogrzanie domu w okresie jesienno-zimowym, ale również jego wychłodzenie (obniżenie temperatury we wnętrzu) latem. Montaż pompy ciepła w Sosnowcu pomoże Ci ochronić środowisko naturalne przed spalinami, a także pozwoli na redukcję liczby urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych w budynku. Dodatkową zaletą powietrznej pompy ciepła jest funkcja podgrzewania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Sosnowcu jest inwestycją, która znacząco obniża koszty funkcjonowania budynku oraz pozytywnie wpływa na środowisko.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Sosnowiec

Montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w Sosnowcu jest rozwiązaniem, które maksymalnie obniża koszt pracy pompy ciepła. Dzięki optymalnemu doborowi wielkości instalacji fotowoltaicznej możliwe jest pokrycie całkowitego zapotrzebowania pompy ciepła na energię elektryczną (stanowi ona jedynie 25% całościowej energii potrzebnej do pracy pompy). Pozostały wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd może zostać wykorzystany przez inne urządzenia wymagające go do swojej pracy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że instalacja fotowoltaiczna czyni dom, czy też firmę niezależnymi od wciąż rosnących cen prądu.

Jak wybrać pompę ciepła? Sosnowiec i okolice

Ogrzewanie pompą ciepłą to rozwiązanie, które dostarcza wielu korzyści. Ważny jest jednak odpowiedni dobór zapotrzebowania energetycznego budynku oraz dopasowanie źródła ciepła (do wyboru: pompy powietrzne, wodne lub gruntowe), mocy urządzenia oraz instalacji, z którymi pompa ciepła ma współpracować w budynku.

W JB Energia pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Montaż pompy ciepła w Sosnowcu to oferta, którą kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolnych. W naszym portfolio znajdziesz wysokiej jakości sprzęt, który z powodzeniem służy naszym klientom. Powietrzna pompa ciepła to oprócz fotowoltaiki jeden z fundamentów działalności firmy JB Energia.

Dlaczego JB Energia?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika oraz pompy ciepła do ogrzewania domu i przygotowania CWU są naszą pasją od wielu lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasze ekipy monterskie składają się z wykwalifikowanych pracowników mających wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość wykonania, terminowość oraz wybór optymalnych rozwiązań. Razem z nami montaż pompy ciepła na Śląsku jest inwestycją, którą bez obaw polecisz znajomym i rodzinie!

Zainteresowała Cię pompa ciepła w Sosnowcu?