Pompy Ciepła Sosnowiec

Masz już dość wysokich rachunków za ogrzewanie? Chcesz zmienić tradycyjną kotłownię na bardziej ekologiczne rozwiązanie? A może po prostu jesteś zainteresowany odnawialnymi źródłami energii? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak” pompa ciepła to inwestycja, która na pewno Cię zainteresuje! Montaż pompy ciepła w Sosnowcu  z JB Energia to oferta przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia

Montaż pompy ciepła w Sosnowcu

Powietrzna pompa ciepła jest ekologicznym, wielofunkcyjnym systemem, który umożliwia nie tylko efektywne ogrzanie domu w okresie jesienno-zimowym, ale również jego wychłodzenie (obniżenie temperatury we wnętrzu) latem. Montaż pompy ciepła to ochrona środowiska naturalnego przed spalinami, a także możliwość zredukowania liczby urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych w budynku. Dodatkową zaletą powietrznej pompy ciepła jest funkcja podgrzewania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Sosnowcu jest inwestycją, która znacząco obniża koszty funkcjonowania budynku oraz pozytywnie wpływa na środowisko.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Sosnowiec

Montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w Sosnowcu jest rozwiązaniem, które maksymalnie obniża koszt pracy pompy ciepła. Dzięki optymalnemu doborowi wielkości instalacji fotowoltaicznej możliwe jest pokrycie całkowitego zapotrzebowania pompy ciepła na energię elektryczną (stanowi ona jedynie 25 % całościowej energii potrzebnej do pracy pompy). Pozostały wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd może zostać wykorzystany przez inne urządzenia wymagające go do swojej pracy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że instalacja fotowoltaiczna czyni dom, czy też firmę niezależnymi od wciąż rosnących cen prądu

Pompa ciepła Sosnowiec i okolice

Montaż pompy ciepła w Sosnowcu wraz z JB Energia jest ofertą, którą kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolnych. W naszym portfolio znaleźć można wysokiej jakości sprzęt, który z powodzeniem służy naszym klientom. Powietrzna pompa ciepła to oprócz fotowoltaiki jeden z fundamentów działalności firmy JB Energia

Dlaczego JB Energia?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika oraz pompy ciepła są naszą pasją od wielu lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasze ekipy monterskie składają się z wykwalifikowanych pracowników mających wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość wykonania, terminowość oraz wybór optymalnych rozwiązań. Razem z nami montaż pompy ciepła w Sosnowcu jest inwestycją, którą bez obaw polecisz znajomym i rodzinie! 

Zainteresowała Cię pompa ciepła w Sosnowcu?

[happyforms id="3104" /]