Pompy Ciepła Świętochłowice

Chciałbyś obniżyć rachunki za ogrzewanie domu? A może masz już dość tradycyjnej kotłowni i uwalniających się z niej spalin? Poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych sposobów ogrzewania? Powietrzna pompa ciepła to pomysł, który musisz poznać! Montaż pompy ciepła w Świętochłowicach jest inwestycją, która nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić, ale również pozytywnie wpłynąć na otaczające nas środowisko naturalne.

Montaż pompy ciepła w Świętochłowicach

Pompa ciepła to urządzenie, które swoją pracę w głównej mierze opiera na energii pobieranej z powietrza. Jedynie 25% całkowitej energii potrzebnej do pracy pompy ciepła to energia elektryczna. Montaż pompy ciepła w Świętochłowicach to rozwiązanie, które pozwoli nie tylko ogrzać dom, ale również ochłodzić go w cieplejsze dni. Dodatkową funkcją, o której nie można zapomnieć jest oczywiście możliwość podgrzania wody użytkowej. Inwestycja w pompę ciepła to inwestycja nie tylko w niższe rachunki za prąd, ale także czystsze powietrze.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Świętochłowice

Instalacja fotowoltaiczna to kolejna z inwestycji umożliwiających ochronę naszego środowiska, a przy tym zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy. Wyprodukowany przez fotowoltaikę prąd w całości pokrywając zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na energię elektryczną czyni ją urządzeniem bezkosztowym! Oznacza to, że zamontowana pompa ciepła za darmo ogrzeje nasz dom, firmę, czy też budynek gospodarczy! Dodatkowo pozostały wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd zostanie wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne, a nasz rachunek za prąd osiągnie najniższy możliwy poziom!

Pompa ciepła Świętochłowice i okolice

Oferta montażu pompy ciepła w Świętochłowicach przeznaczona jest dla gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Inwestorom oferujemy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko montaż urządzeń, ale również pomoc w kwestiach prawnych. Nasze ekipy monterskie składają się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w montażu pomp ciepła.

JB Energia to dynamicznie rozwijająca się, posiadająca wieloletnie doświadczenie firma z branży odnawialnych źródeł energii. Swoim klientom oferujemy wysokiej jakości kompleksowe usługi z zakresu projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Regularnie uczestniczymy w spotkaniach branżowych oraz szkoleniach, które pozwalają nam poszerzyć wiedzę z zakresu fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Odnawialne źródła energii są naszą pasją, którą stale pogłębiamy i doskonalimy! 

Zainteresowany montażem pompy ciepła w Świętochłowicach?