Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Rosnące rachunki za ogrzewanie przyprawiają Cię o ból głowy? Masz już dość „hulającego wiatru” w okresie zimowym? A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnego kotła grzewczego? Jeżeli tak, to powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem, które koniecznie musisz poznać! Montaż pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim jest inwestycją, która odmieni Twoje życie!

Montaż pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Powietrzna pompa ciepła to innowacyjne urządzenie, którego zadaniem jest nie tylko efektywnie ogrzać budynek w miesiącach jesienno-zimowych, ale również wychłodzić go w okresie letnim. Dodatkową funkcją, którą pompa ciepła oferuje swoim użytkownikom jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim jest więc inwestycją, która pozwala na stanie się niezależnym od zakładu ciepłowniczego oraz stale rosnących rachunków za ogrzewanie. Ponadto właściciel powietrznej pompy ciepła staje się osobą ekologiczną, dbającą o otaczające nas środowisko naturalne.

Fotowoltaika i pompa ciepła Wodzisław Śląski

Ekologicznym rozwiązaniem, które również polecamy inwestorom jest instalacja fotowoltaiczna. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na energię elektryczną (prąd to jedynie 25% całkowitej energii potrzebnej pompie do pracy, pozostałe 75% pochodzi z powietrza) czyniąc ją tym samym urządzeniem bezkosztowym. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w ten sposób wyprodukowany prąd może także zostać wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne (np. sprzęty biurowe, maszyny rolnicze i inne).

Pompa ciepła Wodzisław Śląski i okolice

Oferta kompleksowego montażu pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę powietrznych pomp ciepła pochodzących wyłącznie od sprawdzonych i znanych na całym świecie producentów. Naszym inwestorom oprócz wsparcia technicznego oferujemy również atrakcyjne formy finansowania inwestycji w powietrzną pompę ciepłą (m.in. kredyt, leasing). 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Nasze główne zainteresowania to instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów z różnych regionów Polski. Każdorazowo dla naszych klientów przygotowujemy zindywidualizowane oferty instalacji fotowoltaicznych  oraz pomp ciepła. Jesteśmy otwarcia na współpracę z inwestorami pochodzącymi z różnych województw. 

Zainteresowany pompą ciepła w Wodzisławiu Śląskim?

[happyforms id="3104" /]