Pompy Ciepła Wodzisław Śląski

Rosnące rachunki za ogrzewanie przyprawiają Cię o ból głowy? Masz już dość „hulającego wiatru” w okresie zimowym? A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnego kotła grzewczego? Jeżeli tak, to powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem, które koniecznie musisz poznać! Montaż pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim jest inwestycją, która odmieni Twoje życie!

Montaż pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim

Powietrzna pompa ciepła to innowacyjne urządzenie, którego zadaniem jest nie tylko efektywnie ogrzać budynek w miesiącach jesienno-zimowych, ale również wychłodzić go w okresie letnim. Dodatkową funkcją, którą pompa ciepła oferuje swoim użytkownikom jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim jest więc inwestycją, która pozwala na stanie się niezależnym od zakładu ciepłowniczego oraz stale rosnących rachunków za ogrzewanie. Ponadto właściciel powietrznej pompy ciepła staje się osobą ekologiczną, dbającą o otaczające nas środowisko naturalne.

Fotowoltaika i pompa ciepła Wodzisław Śląski

Ekologicznym rozwiązaniem, które również polecamy inwestorom jest instalacja fotowoltaiczna. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na energię elektryczną (prąd to jedynie 25% całkowitej energii potrzebnej pompie do pracy, pozostałe 75% pochodzi z powietrza) czyniąc ją tym samym urządzeniem bezkosztowym. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w ten sposób wyprodukowany prąd może także zostać wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne (np. sprzęty biurowe, maszyny rolnicze i inne).

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Wodzisław Śląski i okolice

Oferta kompleksowego montażu pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę powietrznych pomp ciepła pochodzących wyłącznie od sprawdzonych i znanych na całym świecie producentów. Naszym inwestorom oprócz wsparcia technicznego oferujemy również atrakcyjne formy finansowania inwestycji w powietrzną pompę ciepłą (m.in. kredyt, leasing). 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Nasze główne zainteresowania to instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów z różnych regionów Polski. Każdorazowo dla naszych klientów przygotowujemy zindywidualizowane oferty instalacji fotowoltaicznych  oraz pomp ciepła. Jesteśmy otwarcia na współpracę z inwestorami pochodzącymi z różnych województw. 

Pompy ciepła Wodzisław Śląski i fotowoltaika – kompleksowa usługa dla firm i domów

JB Energia to firma, która prężnie rozwija się w branży odnawialnych źródeł energii. Montaż pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim stanowi kolejny krok w drodze do życia w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Swoim klientom firma JB Energia oferuje kompleksową obsługę poprzez instalację pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim oraz paneli fotowoltaicznych. Ponadto, klient ma możliwość zdecydowania się na przeprowadzenie pojedynczej inwestycji np. w powietrzne pompy ciepła lub panele słoneczne. Warto pamiętać jednak o tym, że połączenie obu systemów niesie ze sobą dużo większe korzyści. Pozwala znacznie obniżyć wydatki na prąd i ogrzewanie, a także jeszcze bardziej żyć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim oraz fotowoltaika to inwestycja, która zwróci się w krótkim czasie, a Ty będziesz mógł cieszyć się niskimi rachunkami za utrzymanie nieruchomości. Ponadto, rozwiązanie jakim jest powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Wodzisławiu Śląskim sprawia, że Twój budynek staje się samowystarczalny.

Czym kierować się podczas wyboru pomp ciepła?

Montaż pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim to doskonały wybór zarówno jeśli chodzi o ogrzewanie budynku, jak i jego wychładzanie. Aby jednak system mógł pełnić należycie swoją funkcję, koniecznym jest zadbanie o wybór odpowiedniej pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim. Jak tego dokonać? Przede wszystkim niezbędne jest przeprowadzenie rzetelnego audytu, podczas którego zostaną określone potrzeby grzewcze inwestora oraz indywidualne cechy danego budynku. Po zgromadzeniu takich informacji zostanie wybrana pompa ciepła, która najlepiej sprawdzi się w danej nieruchomości. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoją inwestycją w pompy ciepła zajęli się prawdziwi fachowcy – podejmij współpracę z firmą JB Energia. Fachowcy z JB Energia mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym i kilkoma setkami pomyślnie zrealizowanych inwestycji. Dobór pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim oraz ich montaż z pomocą JB Energia, to gwarancja satysfakcji.

Zainteresowany pompą ciepła w Wodzisławiu Śląskim?