Pompy Ciepła Zabrze

Montaż pompy ciepła w Zabrzu to rozwiązanie, które koniecznie musisz poznać! Chciałbyś pozbyć się tradycyjnej kotłowni? Zależy Ci na komforcie termicznym zarówno latem, jak i zimą? Masz już dość wysokich rachunków za ogrzewanie? Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie dla Ciebie. To inwestycja nie tylko w czystsze powietrze, ale również w przyszłe oszczędności!

Jakie zalety mają pompy ciepła w Zabrzu?

Pompa ciepła typu powietrze-woda to wielofunkcyjny system zapewniający swoim użytkownikom nie tylko ogrzanie i ochłodzenie pomieszczeń, ale również podgrzanie wody użytkowej. Podkreślić należy, że pompa ciepła jest urządzeniem, które jedynie 25% energii potrzebnej do pracy pobiera z sieci elektrycznej! Fakt ten sprawia, że powietrzne pompy ciepła są rozwiązaniem ekologicznym, a także opłacalnym pod względem finansowym. Montaż pompy ciepła w Zabrzu jest więc inwestycją, która pozwala inwestorowi zaoszczędzić sporą ilość gotówki!

Fotowoltaika i pompa ciepła Zabrze i okolice

Instalacja fotowoltaiczna, czyli system połączonych ze sobą paneli fotowoltaicznych to świetne uzupełnienie inwestycji w pompę ciepła. Montaż instalacji fotowoltaicznej zapewni pompie ciepła dopływ potrzebnego prądu, dzięki czemu koszt funkcjonowania pompy zostanie w całości pokryty przez darmowy prąd pochodzący z promieniowania słonecznego. Reszta prądu może zostać wykorzystana np. przez inne urządzenia elektryczne znajdujące się w budynku.

Jak wybrać pompę ciepła?

Zanim zdecydujesz się na konkretną pompę ciepła (powietrzną, wodną lub gruntową), musisz oszacować zapotrzebowanie energetyczne budynku, a następnie dobrać do niego urządzenie o optymalnej mocy i sprawności. Należy także wybrać instalacje grzewcze, z którymi będzie współpracować pompa ciepła. Możesz połączyć ją z fotowoltaiką, by Twój dom czy firma stały się samowystarczalne energetycznie.

Montaż pompy ciepła w Zabrzu i okolicy jest inwestycją, którą firma JB Energia proponuje klientom indywidualnym, biznesowym oraz gospodarstwom rolnym. W naszej ofercie znaleźć można wyłącznie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, inwertery (falowniki) oraz powietrzne pompy ciepła. Współpracujemy z najbardziej znanymi markami z branży odnawialnych źródeł energii. Zaufany i sprawdzony sprzęt (w tym przypadku powietrzna pompa ciepła) to jeden z gwarantów udanej inwestycji.

Dlaczego właśnie warto wybrać JB Energia?

Nasza firma to grono pasjonatów odnawialnych źródeł energii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznych, a także pomp ciepła. W naszym portfolio znaleźć można kilkuset klientów, którzy z powodzeniem korzystają ze swoich ekologicznych inwestycji. Montaż pompy ciepła w Zabrzu z JB Energia może stać się kolejną przeprowadzoną z powodzeniem inwestycją! Razem z nami możesz zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, które będziesz mógł wydać, na co tylko chcesz!

Zainteresowany montażem pompy ciepła na Śląsku?