Pompy Ciepła Zawiercie

Jesteś w trakcie poszukiwań efektywnego sposobu na ogrzanie swojego domu, firmy lub budynku gospodarczego? Rozwiązaniem będzie pompa ciepła w Zawierciu. Jeśli masz już dość stale rosnących rachunków za ogrzewanie, chciałbyś zlikwidować tradycyjną kotłownię i poszukujesz dla niej alternatywy, to pompa ciepła będzie w sam raz dla Ciebie. To urządzenie, które nie tylko ogrzeje budynek, ale również go ochłodzi! Poznaj ofertę JB Energia i przekonaj się, że powietrzna pompa ciepła sprawdzi się w Twoim budynku.

Montaż powietrznej pompy ciepła w Zawierciu - zalety

Ekologiczna pompa ciepła typu powietrznego jest wielofunkcyjnym systemem uznawanym aktualnie za jeden z najefektywniejszych sposobów na ogrzanie budynków! Powietrzna pompa ciepła oprócz opcji grzania oferuje swoim użytkownikom możliwość ochłodzenia wnętrz, a także podgrzania wody użytkowej. Jest to świetne rozwiązanie zarówno wtedy, gdy dopiero nasz budynek powstaje, jak i w czasie przeprowadzenia tzw. procesu termomodernizacji budynku starszego typu. Montaż pompy ciepła w Zawierciu to inwestycja, która obniży rachunki za ogrzewanie, a także powiększy oszczędności! Nie bez znaczenia jest również fakt, że powietrzna pompa ciepła to ulga dla otaczającego nas środowiska naturalnego.

Pompa ciepła - Zawiercie i okolice

W swojej pracy powietrzna pompa ciepła wykorzystuje jedynie około 25% energii elektrycznej, podczas gdy pozostałe zapotrzebowanie energetyczne pobierane jest z powietrza. Montaż instalacji fotowoltaicznej w Zawierciu to możliwość maksymalnego obniżenia kosztów działania pompy ciepła. Wyprodukowany przez instalację fotowoltaiczną prąd nie tylko pokryje zapotrzebowanie powietrznej pompy ciepła, ale również może zostać wykorzystany przez inne urządzenia! Współdziałanie pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej w znacznym stopniu obniża koszty funkcjonowania budynku, o czym już wielokrotnie przekonali się nasi klienci!

Pompa ciepła cena Zawiercie

Zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła w Zawierciu? Na całkowity koszt pompy ciepła z montażem składają się takie czynniki jak: powierzchnia budynku i sposób jego ogrzewania oraz wykorzystywania pomieszczeń, technologia budowania domu i zastosowane rozwiązania w zakresie ocieplenia czy stolarki okiennej i drzwiowej. Cena pompy ciepła może się również różnić w zależności od producenta i jej wydajności. Ponadto, wpływ na koszt inwestycji ma też wybrane źródło ciepła (powietrze, woda, grunt). Najdroższym rozwiązaniem jest gruntowa pompa ciepła, najtańszym - powietrzna pompa ciepła.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła w Zawierciu

Ofertę montażu pompy ciepła w Zawierciu i okolicach firma JB Energia kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W kręgu naszych zainteresowań pozostają również gospodarstwa rolne różnej wielkości. Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, które sprawdzi się w domkach jednorodzinnych, budynkach gospodarczych, a także siedzibach firm. W efektywny sposób budynek zostanie ogrzany zimą oraz wychłodzony w okresie letnim. Pompa ciepła w Zawierciu to świetny sposób na długoletnią inwestycję!

Montaż pompy ciepła w Zawierciu i fotowoltaika – wybierz kompleksowe usługi od JB Energia

Montaż pompy ciepła w Zawierciu to sposób na ekonomiczne ogrzewanie budynku, a także krok w kierunku bardziej ekologicznego życia. Ze względu na fakt, że pompa ciepła wykorzystuje do swojego działania niewielki procent energii pochodzącej z sieci energetycznej i zdecydowaną większość otaczającego nas powietrza, jest urządzeniem przyjaznym środowisku naturalnemu. Zespół firmy JB Energia jako prawdziwi pasjonaci i fachowcy w branży odnawialnych źródeł energii, swoim klientom oferują nie tylko pompy ciepła w Zawierciu, ale również wykonanie instalacji fotowoltaicznych. Co istotne, inwestor ma możliwość wyboru czy decyduje się na pojedynczą inwestycję np. w powietrzne pompy ciepła, czy wybiera kompleksową obsługę w postaci jednoczesnego montażu paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła w Zawierciu. Ta druga opcja daje dużo większe możliwości poczynienia oszczędności w domowym lub firmowym budżecie, a także pozwala na życie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Zawierciu to inwestycja, która szybko się zwróci, a inwestor będzie mógł cieszyć się zaletami jej posiadania przez wiele lat.

Czym kierować się podczas wyboru pompy ciepła?

Aby montaż pompy ciepła w Zawierciu przyniósł oczekiwane rezultaty, konieczny jest wybór odpowiedniego urządzenia, które będzie odpowiadało wymaganiom danego budynku. Pompy ciepła dostępne są bowiem w wielu modelach, w związku z czym tak istotne jest, aby znaleźć ten, który pozwoli inwestorowi na uzyskanie maksymalnych korzyści. Dlatego też przed montażem pompy ciepła w Zawierciu należy przeprowadzić audyt, podczas którego uzyska się informacje na temat potrzeb grzewczych inwestora, a także indywidualnych cech budownictwa. Dopiero wtedy można wskazać, które pompy ciepła w Zawierciu będą najbardziej odpowiednie i dokonać wyboru tej konkretnej. Jeżeli jesteś zainteresowany pompami ciepła – skontaktuj się z firmą JB Energia.

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy posiadającą wieloletnie doświadczenie firmą z branży odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika oraz pompy ciepła to nasza pasja, którą chętnie dzielimy się z inwestorami. W naszym portfolio znaleźć można kilkuset zadowolonych klientów i klientek. Działamy na terenie całego kraju! Może czekamy właśnie na Ciebie?

Zainteresowany montażem pompy ciepła w Zawierciu? Zgłoś się do naszych doradców.