Pompy Ciepła Żory

Chciałbyś obniżyć rachunki za ogrzewanie? Masz już dość stale psującego się kotła grzewczego? A może poszukujesz alternatywnego sposobu na ogrzanie domu? Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, które musisz poznać! Montaż pompy ciepła w Żorach jest inwestycją, która pozwoli Ci zaoszczędzić i jednocześnie efektywnie ogrzać lub ochłodzić budynek

Montaż pompy ciepła w Żorach

Powietrzna pompa ciepła to aktualnie jeden z najbardziej efektywnych sposobów na ogrzanie budynku. Jedynie 25% energii potrzebnej do działania pompy ciepła pochodzi z sieci elektrycznej! Pozostałe 75% pobierane jest bezpośrednio z powietrza. Montaż pompy ciepła w Żorach umożliwia użytkownikowi zarówno ogrzanie domu, jak i jego wychłodzenie. Ponadto powietrzna pompa ciepła daje możliwość podgrzania wody użytkowej. Fakt ten docenią na pewno właściciele basenów ogrodowych.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Żory

Idealnym dopełnieniem powietrznej pompy ciepła jest oczywiście instalacja fotowoltaiczna. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną, dzięki czemu jej działanie nie przynosi właścicielowi dodatkowych kosztów. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wyprodukowany w ten sposób prąd może zostać wykorzystany również przez inne urządzenia elektryczne będące w posiadaniu użytkownika. Połączenie fotowoltaiki oraz pompy ciepła obniży więc całościowe koszty dotyczące funkcjonowania budynku.

Pompa ciepła Żory i okolice

Montaż pompy ciepła w Żorach jest usługą, którą firma JB Energia oferuje klientom indywidualnym, biznesowym oraz gospodarstwom rolnym. Nasza kompleksowa oferta obejmuje nie tylko projekt i montaż, ale również pomoc w ewentualnych kwestiach prawnych oraz finansowych (m.in. leasing, kredyt). Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne oferty obejmujące nie tylko montaż pompy ciepła, ale również pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Swoją wiedzę i doświadczenie doskonaliliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów z całej Polski. Montaż pompy ciepła w Żorach to inwestycja, którą polecamy osobom pragnącym obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz poszukującym alternatywy dla tradycyjnych technik grzewczych. W naszej pracy stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Takie działanie pozwala nam na dogłębne poznanie potrzeb klienta oraz jego marzeń.

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Żorach?

[happyforms id="3104" /]