Pompy Ciepła Jędrzejów

Poszukujesz sposobu na obniżenie rachunków za ogrzewanie? Masz już dość stale uciekających z budżetu domowego pieniędzy? A może chciałbyś wymienić tradycyjny kocioł grzewczy na bardziej ekologiczną alternatywę? Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, którego szukasz! Montaż pompy ciepła w Jędrzejowie jest inwestycją przynoszącą korzyści, nie tylko finansowe!

Montaż pompy ciepła w Jędrzejowie

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie dające możliwość utrzymania we wnętrzu budynku wysokiego komfortu termicznego zarówno latem, jak i zimą. Napędzana prądem oraz energią pochodzącą z powietrza pompa ciepła umożliwia także podgrzanie wody typu użytkowego. Jest to funkcja szczególnie przydatna gdy jesteśmy właścicielami przedsiębiorstwa charakteryzującego się zużyciem sporej ilości ciepłej wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Jędrzejowie jest rozwiązaniem, które polecane jest zarówno właścicielom domów jednorodzinnych, firm, jak i osobom związanym z gospodarstwami rolnymi.

Fotowoltaika i pompa ciepła Jędrzejów

W swojej pracy pompa ciepła wykorzystuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej. Pozostałe 75% pobierane jest bezpośrednio z powietrza. Istnieje jednak możliwość maksymalnego obniżenia kosztów eksploatacji pompy ciepła. Jak to możliwe? Montaż instalacji fotowoltaicznej umożliwia bezpłatne wyprodukowanie prądu z promieniowania słonecznego. Powstała w ten sposób energia elektryczna w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na prąd czyniąc ją przy tym urządzeniem praktycznie bezkosztowym.

Pompa ciepła Jędrzejów i okolice

Kompleksowa usługa montażu pompy ciepła w Jędrzejowie przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, właścicieli gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. Dla inwestorów przygotowaliśmy kilkanaście propozycji wysokiej jakości pomp ciepła pochodzących od znanych na całym świecie producentów. Posiadana przez nas wiedza i doświadczenie umożliwiają nam dobór optymalnych rozwiązań przynoszących klientom korzyści. Nie bez znaczenia jest również fakt, że udzielamy również pomocy w kwestii pozyskania atrakcyjnych źródeł finansowania inwestycji. 

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Mamy wieloletnie doświadczenie zdobywane zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Stale aktualizujemy naszą wiedzę oraz uczestniczymy w eventach branżowych. Odnawialne źródła energii to nasza pasja, którą stale pogłębiamy. Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła to główny trzon działalności naszej firmy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań, które umożliwiają nie tylko obniżenie rachunków, ale również zadbanie o otaczające nas środowisko. 

Jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła w Jędrzejowie?

Zapraszamy do kontaktu!

[happyforms id="3104" /]