Pompy Ciepła Pińczów

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za ogrzewanie? Masz już dość stale rosnących rachunków? Poszukujesz zamiennika dla tradycyjnego kotła grzewczego? Powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem, które powinieneś poznać! Montaż pompy ciepła w Pińczowie to inwestycja, która pozwoli Ci na zwiększenie oszczędności oraz maksymalne obniżenie rachunków.

Montaż pompy ciepła w Pińczowie

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem zmniejszających znacząco koszty funkcjonowania domu, firmy lub gospodarstwa rolnego. Pobierająca jedynie 25% energii z sieci elektrycznej pompa ciepła umożliwia ogrzanie domu, jego ochłodzenie (dzięki odwróconemu przepływowi czynnika chłodniczego), a także podgrzanie wody typu użytkowego. Co z pozostałym 75% energii potrzebnej do działania? Energia ta pobierana jest przez pompę ciepła bezpośrednio z otoczenia. Ekologiczny system pracy powietrznej pompy ciepła to jednak nie tylko oszczędność finansowa, ale również dbałość o otaczające nas środowisko naturalne.

Fotowoltaika i pompy ciepła Pińczów

Instalacja fotowoltaiczna to kolejna z inwestycji, która pozwoli Ci na zgromadzenie większej ilości środków finansowych, które będziesz mógł wydać na co tylko chcesz! Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na energię elektryczną, tym samym czyniąc ją urządzeniem praktycznie bezkosztowym. To jednak nie wszystko! Powstały w ten sposób prąd może również zostać wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne znajdujące się w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym. Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła to rozwiązanie idealne!

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Pińczów i okolice

Montaż pompy ciepła w Pińczowie razem z JB Energia to kompleksowa usługa przeznaczona dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości powietrzne pompy ciepła pochodzące od znanych na całym świecie producentów. Jest to sprzęt bezawaryjny, zapewniający znacznego stopnia obniżenie rachunków za ogrzewanie! Do dyspozycji oprócz pomp ciepła pozostają również instalacje fotowoltaiczne. Działamy na terenie całego kraju! 

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży odnawialnych źródeł energii. Pompy ciepła i fotowoltaika to nasze pasje, które stale pogłębiamy i doskonalimy. Dla naszych inwestorów przygotowujemy optymalne rozwiązania przynoszące korzyści finansowe oraz ekologiczne. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Jesteśmy otwarci na współpracę biznesową! 

Zainteresowany montażem pompy ciepła w Pińczowie?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!