Pompy Ciepła Ruda Śląska

Rosnące rachunki za ogrzewanie przyprawiają Cię o ból głowy? Masz już dość zimnych pomieszczeń w czasie sezonu grzewczego? A może poszukujesz ekologicznej alternatywy dla tradycyjnego kotła? W tym przypadku montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej jest inwestycją, którą musisz poznać! Powietrzna pompa ciepła to urządzenie, które rozwiąże Twoje problemy!

Montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, z którego skorzystać mogą zarówno właściciele domów jednorodzinnych, przedsiębiorcy, jak i gospodarstwa rolne. Oprócz możliwości ogrzania budynku, powietrzna pompa ciepła daje swojemu użytkownikowi możliwość podgrzania wody użytkowej oraz wychłodzenia budynku (np. w okresie letnim). Jest to niezwykle przydatne szczególnie wtedy, gdy zależy nam na zachowaniu komfortu termicznego o każdej porze roku, a nie jesteśmy zdecydowani na zakup urządzeń systemu chłodniczego (np. wiatraków). Montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej jest więc inwestycją, która odmieni Twoje życie w wielu aspektach!

Fotowoltaika i pompa ciepła Ruda Śląska

Instalacja fotowoltaiczna jest kolejnym z przykładów wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Pompa ciepła do swojej pracy jedynie 25% energii pobiera bezpośrednio z sieci elektrycznej. Pozostałe zapotrzebowanie pochodzi z otaczającego nas powietrza. Zainstalowanie fotowoltaiki pozwala więc użytkownikowi na maksymalne obniżenie kosztów działania pompy ciepła! Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną! Połączenie instalacji fotowoltaicznej w Rudzie Śląskiej oraz pompy ciepła obniża więc znacząco koszty funkcjonowania domu, firmy lub gospodarstwa rolnego.

Pompa ciepła Ruda Śląska i okolice

Firma JB Energia oferuje swoim klientom wysokiej jakości powietrzne pompy ciepła pochodzące od sprawdzonych i zaufanych producentów sprzętu elektronicznego. Montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej to usługa, którą kierujemy do klientów indywidualnych (np. właścicieli domów jednorodzinnych), gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów pochodzących z różnych województw. 

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne szkoliliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Dla naszych klientów przygotowujemy zindywidualizowane oferty spełniające nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania. Pracujemy z wysokiej jakości sprzętem oraz komponentami. Nasze ekipy monterskie posiadają umiejętności praktyczne poświadczone odpowiednimi certyfikatami. Jesteśmy otwarci na współpracę! 

Zainteresowany pompą ciepła w Rudzie Śląskiej?

[happyforms id="3104" /]