Pompy Ciepła Ruda Śląska

Rosnące rachunki za ogrzewanie przyprawiają Cię o ból głowy? Masz już dość zimnych pomieszczeń w czasie sezonu grzewczego? A może poszukujesz ekologicznej alternatywy dla tradycyjnego kotła? W tym przypadku montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej jest inwestycją, którą musisz poznać! Powietrzna pompa ciepła to urządzenie, które rozwiąże Twoje problemy!

Montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, z którego skorzystać mogą zarówno właściciele domów jednorodzinnych, przedsiębiorcy, jak i gospodarstwa rolne. Oprócz możliwości ogrzania budynku, powietrzna pompa ciepła daje swojemu użytkownikowi możliwość podgrzania wody użytkowej oraz wychłodzenia budynku (np. w okresie letnim). Jest to niezwykle przydatne szczególnie wtedy, gdy zależy nam na zachowaniu komfortu termicznego o każdej porze roku, a nie jesteśmy zdecydowani na zakup urządzeń systemu chłodniczego (np. wiatraków). Montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej jest więc inwestycją, która odmieni Twoje życie w wielu aspektach!

Fotowoltaika i pompa ciepła Ruda Śląska

Instalacja fotowoltaiczna jest kolejnym z przykładów wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Pompa ciepła do swojej pracy jedynie 25% energii pobiera bezpośrednio z sieci elektrycznej. Pozostałe zapotrzebowanie pochodzi z otaczającego nas powietrza. Zainstalowanie fotowoltaiki pozwala więc użytkownikowi na maksymalne obniżenie kosztów działania pompy ciepła! Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną! Połączenie instalacji fotowoltaicznej w Rudzie Śląskiej oraz pompy ciepła obniża więc znacząco koszty funkcjonowania domu, firmy lub gospodarstwa rolnego.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Ruda Śląska i okolice

Firma JB Energia oferuje swoim klientom wysokiej jakości powietrzne pompy ciepła pochodzące od sprawdzonych i zaufanych producentów sprzętu elektronicznego. Montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej to usługa, którą kierujemy do klientów indywidualnych (np. właścicieli domów jednorodzinnych), gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów pochodzących z różnych województw. 

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne szkoliliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Dla naszych klientów przygotowujemy zindywidualizowane oferty spełniające nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania. Pracujemy z wysokiej jakości sprzętem oraz komponentami. Nasze ekipy monterskie posiadają umiejętności praktyczne poświadczone odpowiednimi certyfikatami. Jesteśmy otwarci na współpracę! 

Montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej i fotowoltaika – wybierz ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie

Powietrzne pompy ciepła to ekonomiczne i ekologiczne systemy, dzięki którym możliwe jest ogrzewanie i wychładzanie budynków. Firma JB Energia, jako przedsiębiorstwo prężnie działające w branży odnawialnych źródeł energii, oferuje swoim klientom wykonywanie pojedynczych instalacji np. montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej lub fotowoltaiki, a także kompleksową obsługę. W przypadku tej ostatniej mowa o jednoczesnym montażu paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła w Rudzie Śląskiej. Połączenie obu systemów pozwala na bezkosztowe ogrzewanie domu, a także znaczne obniżenie kosztów związanych z użytkowaniem energii elektrycznej. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Rudzie Śląskiej to sposób na to, aby budynek stał się samowystarczalny pod kątem ogrzewania, produkowania energii elektrycznej oraz podgrzewania wody użytkowej. Chcesz, aby pompa ciepła i panele fotowoltaiczne znalazły się w Twoim budynku? Skontaktuj się z pracownikami firmy JB Energia i podejmij z nimi współpracę.

W jaki sposób dobrać pompę ciepła dla danego budynku?

Pompy ciepła w Rudzie Śląskiej od JB Energia dostępne są w wielu modelach. W związku z tym nie każdy z nich sprawdzi się w każdym budynku. Jak zatem wybrać pompy ciepła, które najlepiej będą pasowały do danej nieruchomości? Przede wszystkim, zanim dojdzie do montażu pompy ciepła w Rudzie Śląskiej, konieczne jest przeprowadzenie audytu. W jego trakcie zostaną określone potrzeby grzewcze inwestora oraz indywidualne cechy budownictwa. Na podstawie tak zgromadzonych danych możliwe będzie wytypowanie, które pompy ciepła w Rudzie Śląskiej będą najbardziej odpowiednie i wybranie spośród nich tej konkretnej. Interesuje Cię montaż pompy ciepła w Rudzie Śląskiej i chcesz powierzyć to zadanie prawdziwym fachowcom? Skontaktuj się ze specjalistami z firmy JB Energia. Dzięki tej współpracy zyskasz system, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni i pozwoli Ci czerpać z niego jak najwięcej korzyści.

Zainteresowany pompą ciepła w Rudzie Śląskiej?