Fotowoltaika Ruda Śląska

Fotowoltaika dla klientów z Rudy Śląskiej to rozwiązanie, które pozwala stać się producentem prądu na własne potrzeby. Panele fotowoltaiczne, które eksperci firmy JB Energia zamontują na dachu lub na gruncie, są przeznaczone zarówno dla właścicieli gospodarstw domowych, firm, jak i rolników.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Fotowoltaika - ekonomiczna i ekologiczna

Fotowoltaika, którą proponujemy naszym klientom z Rudy Śląskiej, to ekonomiczna instalacja, która pozwala na produkcję prądu przez cały rok. Zbudowane z krzemu ogniwa fotowoltaiczne są łączone w większe moduły (tzw. panele) i pochłaniają padające na nie promieniowanie słoneczne. Ponieważ instalacja fotowoltaiczna do swojego działania potrzebuje słońca, a nie wysokich temperatur, to również zimą możemy cieszyć się tanią energią wyprodukowaną samodzielnie. Co więcej, dzięki Ustawie o Odnawialnych Źródłach Energii możemy połączyć nasza domową instalację z zakładem energetycznym i przesyłać do niego nadmiar energii, by następnie odebrać go w ciągu roku.

W ten sposób panele słoneczne pozwalają oszczędzić widoczne sumy w budżecie, a ponadto są ekologiczne, ponieważ ograniczają emisję dwutlenku węgla. Jeśli i Ty chcesz dbać o środowisko, zapraszamy do kontaktu. Proponujemy polskie panele fotowoltaiczne z długoletnią gwarancją dla firm, osób prywatnych oraz gospodarstw rolnych, zapewniamy efektywny montaż, a także pomagamy wnioskować o dofinansowanie ze środków państwowych i regionalnych w Rudzie Śląskiej.

Planujesz zamontować instalację fotowoltaiczną w Rudzie Śląskiej?

Wyślij zapytanie
  Polecane wpisy na blogu

  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.