Myjnia Samochodowa Jurex w Tarnowie

Klient: Myjnia Samochodowa Jurex w Tarnowie (województwo małopolskie)

Wielkość instalacji: 9,3 kWp

Panele Fotowoltaiczne: MP Solar 310 Wp

Falownik: Growatt 9000 TL3-S

Działająca 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu bezdotykowa myjnia samochodowa w Tarnowie to kolejny z kontrahentów, który zaufał firmie JB Energia. Stały wzrost liczby klientów korzystających z usług myjni samochodowej sprawił, że celem przedsiębiorstwa stało się efektywne obniżenie rachunków za energię elektryczną. Montaż instalacji fotowoltaicznej pozwolił jednak nie tylko na zmniejszenie kosztów funkcjonowania myjni, ale również na wsparcie otaczającego nas środowiska naturalnego.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie?

Instalacja Fotowoltaiczna na myjni samochodowej Jurex w Tarnowie

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,3 kWp została wykonana (a także zaprojektowana) z użyciem paneli fotowoltaicznych MP Solar oraz inwertera (falownika) marki Growatt. Do stworzenia samodzielnej fabryki energetyczne wykorzystaliśmy panele fotowoltaiczne MP Solar 310 Wp. Decyzja ta podyktowana była nie tylko atrakcyjną ceną tego rozwiązania, ale wpływ na decyzję miało również polskie pochodzenie modułów. Zaletą, o której również warto wspomnieć jest aplikacja mobilna dedykowana falownikom Growatt. To właśnie dzięki niej właściciel instalacji fotowoltaicznej stale może śledzić pracę zamontowanych paneli fotowoltaicznych.

Realizacja odbywająca się na bezobsługowej myjni samochodowej wymagała od ekipy monterskiej dokładności, ze względu na zastane trudniejsze warunki architektoniczne. Zamontowane panele fotowoltaiczne są niezwykle trwałym rozwiązaniem, na które postawiono m.in. ze względu na ich ciągłe narażenie na niesprzyjające czynniki nie tylko atmosferyczne, ale również fizyczne (m.in. detergenty oraz stałą wilgoć). Panele fotowoltaiczne zostały ukierunkowane na południe. Daje to instalacji możliwość wyprodukowania odpowiedniej ilości energii elektrycznej potrzebnej do codziennej, długotrwałej pracy myjni.

.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej?

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu