Zakład Przetwórstwa Mięsnego Medes w Naprawie

Klient: Zakład Przetwórstwa Mięsnego Medes w Naprawie (powiat suski, województwo małopolskie)

Wielkość instalacji: 44,525 kWp

Panele Fotowoltaiczne: Bruk-Bet Solar BEM 325 Wp

Falownik: Huawei Sun 2000 50KTL

Masarnia Medes w Naprawe (powiat Sucha Beskidzka) to posiadający prawie 30-letnią historię tradycyjny zakład przetwórstwa mięsnego. Działająca od 1991 roku firma w swojej pracy stawia przede wszystkim na rodzinne receptury oraz smak przekazywany w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Specjalnie dla klientów Masarni Medes przygotowywane są aromatyczne wędliny, a także wędzonki pozyskiwane w naturalny sposób przy użyciu drewna olchowo-bukowego.

Tworzone przez wielopokoleniową rodzinę oraz zaufanych pracowników przedsiębiorstwo charakteryzuje się wysokim zużyciem prądu elektrycznego. Masarnia Medes to nie tylko hala produkcyjna, ale również sklep firmowy oraz zaplecze biurowe. Montaż instalacji fotowoltaicznej to szansa na znacznego stopnia obniżenie rachunków za energię elektryczną, a także możliwość uniezależnienia się od zakładu energetycznego. Po wnikliwej analizie obejmującej m.in. audyt fotowoltaiczny zaproponowaliśmy Masarni Medes instalację fotowoltaiczną o mocy 44,525 kWp.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie?

Zamontowane Komponenty w Instalacji Fotowoltaicznej na Masarni Medes

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 44,5 kWp została zaprojektowana i wykonana z użyciem paneli fotowoltaicznych marki Bruk-Bet Solar oraz falownika (inwertera) firmy Huawei. Użyte w instalacji panele fotowoltaiczne to Bruk-Bet Solar Extreme 325 Wp. Wybór polskich paneli to strzał w dziesiątkę ze względu na bliskość serwisu gwarancyjnego, a także możliwość wsparcia polskiego rynku fotowoltaicznego. Posiadający 10-letnią gwarancję falownik z 6 wejściami MPPT to świetny wybór w przypadku rozbudowanych instalacji fotowoltaicznych o dużej mocy.

Do montażu paneli fotowoltaicznych Bruk-Bet Solar Extreme 325 Wp użyliśmy wysokiej jakości mostków trapezowych. Rozwiązanie to podyktowane było zastanymi warunkami architektonicznymi tj. pokryciem w typie blachy trapezowej. Panele fotowoltaiczne zostały ukierunkowane na południe, dzięki czemu instalacja fotowoltaiczna może pracować z maksymalną mocą. Jest to dla Masarni Medes bardzo ważne, wszak zakład podczas swojej pracy zużywa bardzo dużą ilość energii elektrycznej.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej?

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu