Fotowoltaika Mielec

Rosnące rachunki za prąd przyprawiają Cię o ból głowy? Masz już dość stałej zależności od zakładu energetycznego? Rozwiązaniem będzie fotowoltaika w Mielcu i współpraca z JB Energia. Zastanawiasz się jak to możliwe? Wybierz ofertę specjalną fotowoltaiki dla mieszkańców Mielca i ciesz się niższymi rachunkami za energię elektryczną. Nasza propozycja to profesjonalnie dopasowana i spersonalizowana instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu, firmy lub rolnictwa. Z JB Energia uniezależnisz się od swojego dostawcy prądu!

Zobacz nasze wybrane realizacje

Montaż instalacji fotowoltaicznych – Mielec

Fotowoltaika dla domu cieszy się wzrastającą popularnością w całej Polsce. Do inwestycji w panele słoneczne skłania Klientów przede wszystkim tendencja wzrostowa cen prądu oraz zatrważający stan czystości powietrza. Zastanawiasz, się czy instalacja fotowoltaiczna w Mielcu Ci się opłaca? To tylko niektóre z zalet fotowoltaiki:

 • niższe rachunki za prąd (możesz zaoszczędzić do 90% rocznie),
 • uniezależnienie się od zakładu energetycznego,
 • długa żywotność paneli i ich wysoka bezawaryjność,
 • oszczędność czasu – instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa,
 • dbałość o środowisko – system PV nie generuje szkodliwych substancji (np. smogu) do powietrza i gleby,
 • możliwość pozyskania dofinansowania fotowoltaiki i przyspieszenie zwrotu z inwestycji.

Choć fotowoltaika to długofalowa inwestycja, to jest opłacalna. Najczęściej zwraca się po 5-7 latach, a dofinansowania z Programów Mój Prąd lub Czyste Powietrze mogą przyspieszyć zwrot z inwestycji. Korzystnym rozwiązaniem jest również rozliczenie inwestycji w ramach ulgi termomodernizacyjnej lub inwestycyjnej. Ponadto, fotowoltaika w Mielcu ma wiele korzyści pozafinansowych, dlatego panele słoneczne to atrakcyjne rozwiązanie nie tylko dla domów jednorodzinnych - fotowoltaika dla firm i gospodarstw rolnych również jest źródłem zysków.

Instalacje Fotowoltaiczne w Mielcu z firmą JB Energia

W JB Energia szczególnie dbamy o odpowiednie dopasowanie instalacji do potrzeb Klienta. Przed zainstalowaniem fotowoltaiki w Mielcu (a także każdym innymi miejscu), przeprowadzimy darmowy audyt OZE, a także stworzymy spersonalizowaną ofertę instalacji fotowoltaicznej. Pomagamy oszacować zapotrzebowanie energetyczne budynku i dobrać do niego moc instalacji, która w pełni je pokryje. Oceniamy również potencjał miejsca wykonania instalacji i dobieramy najlepszy sposób montażu fotowoltaiki (na dachu lub gruncie).

Proponowane przez nas działania są zawsze przeprowadzane na najwyższym możliwym poziomie. Mielec, dzięki swojemu położeniu to idealne miejsce na montaż instalacji fotowoltaicznych. Dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy korzystne formy finansowania instalacji. Nie mieszkasz na terenie Mielca? Nasze instalacje możemy wykonać również w wielu innych miejscowościach. Fotowoltaika Podkarpackie to usługi obejmujące całe województwo - są to m.in. oferty fotowoltaika Rzeszów i fotowoltaika Dębica.

Zachęcamy do kontaktu – nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z fotowoltaiką.

Zaplanuj montaż Twojej instalacji fotowoltaicznej w Mielcu z JB Energia!

Wyślij zapytanie
  Polecane wpisy na blogu

  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.