Fotowoltaika Miechów

Mieszkańcom Miechowa, którzy dostrzegają cykliczny wzrost cen prądu, polecamy panele fotowoltaiczne. Fotowoltaika to nowoczesna instalacja, która umożliwia pozyskiwanie prądu z promieniowania słonecznego. Zamontowane na dachu lub gruncie moduły słoneczne pochłaniają promieniowanie, a następnie falownik przekształca je na prąd zmienny. W ten sposób Twoje rachunki za energię elektryczną będą znacznie niższe. Przekonaj się o tym sam, współpracując z ekspertami JB Energia.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Korzystne ustawodawstwo w służbie fotowoltaiki w Miechowie

Latem fotowoltaika wyprodukuje znacznie więcej energii, niż jesteśmy w stanie wykorzystać. Dlatego też Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii zakłada, że zarówno mieszkańcy, jak i rolnicy oraz przedsiębiorcy z Miechowa mogą magazynować nadmiar wytworzonej energii w sieci energetycznej. Następnie, gdy zimą instalacje fotowoltaiczne są nieco mniej wydajne ze względu na mniejsze promieniowanie i krótsze dni, można odebrać wcześniej wyprodukowany prąd. W ten sposób fotowoltaika ogranicza nasze wydatki przez cały rok.

JB Energia - partner biznesowy na miarę współczesności

Ocena możliwości montażowych dachu, projekt instalacji fotowoltaicznej i jej montaż oraz zgłoszenie do zakładu energetycznego - takie usługi oferuje firma JB Energia inwestorom z Miechowa. Jeśli chcesz ubiegać się o dofinansowanie fotowoltaiki, daj nam o tym znać, a pomożemy w skompletowaniu dokumentów. Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij zapytanie
  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.