Fotowoltaika Limanowa

Polecana przez JB Energia fotowoltaika dla klientów z Limanowej to szansa na obniżenie wysokości rachunków za prąd. Dzięki panelom fotowoltaicznym zamontowanym na dachu lub gruncie w województwie małopolskim Twojej gospodarstwo domowe, rolne lub firma staną się niezależne energetycznie. Jakie inne korzyści wiążą się z inwestycją w fotowoltaikę?

Zobacz nasze wybrane realizacje

Żyj ekologicznie i oszczędnie z fotowoltaiką!

Czy wiesz, że fotowoltaika, którą proponujemy inwestorom z Limanowej, ogranicza emisję CO2 do atmosfery? Dzięki niej możesz zadbać o naszą planetę. Wystarczy, że skorzystasz z naszego wsparcia, które obejmuje:

  • audyt fotowoltaiczny, na podstawie którego wybieramy liczbę paneli oraz ich moc, dopasowaną do potrzeb energetycznych,
  • ocenę możliwości montażowych na dachu, na miejscu inwestycji (a nie z zastosowaniem map satelitarnych),
  • pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie,
  • ocenę pracy instalacji po montażu oraz zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego.

Fotowoltaika to opłacalna inwestycja ze względu na długoletnie okresy gwarancyjne - panele pracują wydajnie nawet kilkadziesiąt lat, zapewniając wysoki uzysk energetyczny. Inwestycja zwraca się po kilku latach - czas ten zależy od ilości wykorzystywanej energii. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych z Limanowej. Zadbaj o środowisko razem z nami!

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu