Fotowoltaika Limanowa

Polecana przez JB Energia fotowoltaika dla klientów z Limanowej to szansa na obniżenie wysokości rachunków za prąd. Dzięki panelom fotowoltaicznym zamontowanym na dachu lub gruncie w województwie małopolskim Twojej gospodarstwo domowe, rolne lub firma staną się niezależne energetycznie. Jakie inne korzyści wiążą się z inwestycją w fotowoltaikę?

Zobacz nasze wybrane realizacje

Fotowoltaika w Limanowej sposobem na podwyżki cen energii

Bezpieczeństwo energetyczne stało się niezwykle istotnym tematem zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorców. W trudnych czasach warto zadbać o stały dopływ taniej energii, uniezależnionej od nieprzewidywalnych wzrostów cen paliw czy węgla. Zakup i montaż instalacji to inwestycja, której koszt zwraca się już po okresie 6-9 lat i pozwala zapewnić obniżenie comiesięcznych rachunków.

Dodatkowym ułatwieniem jest dostępność dofinansowań do fotowoltaiki w Limanowej, które pokrywają mniejszą lub większą część kosztów związanych z zakupem paneli i niezbędnego osprzętu. Klienci JB Energia mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas wypełniania wniosków i starania się o uzyskanie dofinansowania.

Panele fotowoltaiczne dla rolników z Limanowej

Gospodarstwa rolne, podobnie jak inne przedsiębiorstwa, zużywają duże ilości energii, które są niezbędne do zasilenia maszyn oraz ogrzania budynków. Wahania cen tradycyjnych źródeł energii mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwu finansowemu firmy. Dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniu swojego gospodarstwa na wypadek kolejnych wzrostów cen. Instalacja paneli fotowoltaicznych w Limanowej to sposób na pozyskiwanie energii bezpośrednio ze słońca, dzięki czemu rolnicy i przedsiębiorcy mogą uniezależnić się od wahań rynkowych.

Dużym plusem instalacji fotowoltaicznej w Limanowej jest możliwość montażu paneli na dwa sposoby — na dachu lub na bezpośrednio na płaskim podłożu. Umiejscowienie instalacji zależy od kąta nachylenia, stron świata, w jakie skierowany jest budynek oraz rodzaju zadaszenia. Panele można umieścić na ziemi, jeśli nie ma możliwości montażu na dachu, lub w przypadku, gdy takie rozwiązanie negatywnie wpływałoby na ilość pozyskiwanej energii. Przedsiębiorcy decydują się na taki krok również w przypadku chęci montażu dodatkowych paneli, które nie zmieściłyby się już dachu lub podczas inwestycji w tzw. farmę słoneczną. Elastyczność w kwestii sposobu montażu umożliwia zakup instalacji fotowoltaicznej w Limanowej bez względu na charakterystykę budynku i terenu wokół.

Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych dla firm

Żyj ekologicznie i oszczędnie z fotowoltaiką!

Czy wiesz, że fotowoltaika, którą proponujemy inwestorom z Limanowej, ogranicza emisję CO2 do atmosfery? Dzięki niej możesz zadbać o naszą planetę. Wystarczy, że skorzystasz z naszego wsparcia, które obejmuje:

 • audyt fotowoltaiczny, na podstawie którego wybieramy liczbę paneli oraz ich moc, dopasowaną do potrzeb energetycznych,
 • ocenę możliwości montażowych na dachu, na miejscu inwestycji (a nie z zastosowaniem map satelitarnych),
 • pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie,
 • ocenę pracy instalacji po montażu oraz zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego.

Fotowoltaika to opłacalna inwestycja ze względu na długoletnie okresy gwarancyjne - panele pracują wydajnie nawet kilkadziesiąt lat, zapewniając wysoki uzysk energetyczny. Inwestycja zwraca się po kilku latach - czas ten zależy od ilości wykorzystywanej energii. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych z Limanowej. Zadbaj o środowisko razem z nami!

Wyślij zapytanie
  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.