Fotowoltaika Nowy Targ

Fotowoltaika dla klientów z Nowego Targu od polskich producentów? To możliwe razem z firmą JB Energia. Naszym klientom z województwa małopolskiego proponujemy panele fotowoltaiczne najwyższej klasy, które będą produkować prąd z energii słonecznej. W ten sposób Twoje rachunki za prąd będą znacznie niższe - nawet o 90%. Co więcej, instalacja fotowoltaiczna cieszy się długim okresem gwarancyjnym, dzięki czemu będzie efektywnie pracować nawet przez kilkadziesiąt lat, a producenci gwarantują uzysk energetyczny na poziomie 80% nawet po 25 latach. Zapraszamy do kontaktu inwestorów z Nowego Targu, którzy szukają sprawdzonej firmy oferującej kompleksowe wsparcie w inwestycji w fotowoltaikę.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Fotowoltaika z firmą JB Energia - co zyskasz?

Nie wiesz, jakie panele fotowoltaiczne wybrać? Nie musisz - nasi pracownicy przyjeżdżają na miejsce inwestycji w Nowym Targu. W trakcie wizyty:

 • ocenią możliwości montażowe,
 • oszacują zapotrzebowanie energetyczne, na podstawie którego następnie wybiorą liczbę i moc paneli.

Oferujemy także fachowy montaż fotowoltaiki, który gwarantuje największą wydajność instalacji. By ograniczyć formalności, w imieniu inwestorów zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego. Pomagamy także kompletować dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania.

Fotowoltaika jest ekologiczna - ogranicza emisję CO2 i pozwala wykorzystać źródła energii odnawialnej. Jej długoletnia i efektywna praca sprawia, że opłaca się rolnikom, przedsiębiorcom i właścicielom gospodarstw domowych.

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie instalację fotowoltaiczną w Nowym Targu?

Wyślij zapytanie
  Fotowoltaika Nowy Targ – profesjonalna instalacja

  Inwestycja w fotowoltaikę to zawsze korzystne rozwiązanie generujące ogromne oszczędności. Istotne jednak jest przygotowanie instalacji w taki sposób, aby sprzęt był zgodny z zapotrzebowaniem domu na energię elektryczną. Dlatego w JB Energia do potrzeb każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy dokładny audyt, aby ustalić, jaka moc wyposażenia będzie odpowiednia. Właściwie dobrana fotowoltaika Nowy Targ sprawia, że inwestycja zwraca się stosunkowo szybko. Montaż paneli może być przeprowadzony na dachu lub w gruncie na stelażach. Obie formy instalacji są równie wydajne, więc stosujemy je zamiennie, zależnie od wymagań klienta.

  Panele fotowoltaiczne Nowy Targ o dowolnej mocy

  Oferowane przez JB Energia panele fotowoltaiczne Nowy Targ mogą osiągać dosłownie dowolną moc, dlatego są chętnie wybierane przez firmy oraz gospodarstwa rolnicze, a nie tylko domy. Należy mieć na uwadze, że łączna moc instalacji przekraczająca 50 kW wymaga uzyskania zgody na budowę. To odnawialne źródło energii podczas pracy generuje nie tylko prąd, ale przede wszystkim oszczędności – jest to więc skuteczny sposób na podniesienie rentowności firmy lub gospodarstwa rolnego. Panele fotowoltaiczne Nowy Targ działają przez cały rok, także zimą. Nasze usługi poza pracami instalacyjnymi to także mycie oraz konserwacja wyposażenia.

  Instalacje fotowoltaiczne Nowy Targ – korzystna inwestycja dla każdego

  Proponujemy wyłącznie instalacje fotowoltaiczne Nowy Targ godne zaufania. To wydajne panele, które zostały wytworzone z surowców o wysokim standardzie przez renomowanych producentów. Zwrot inwestycji najczęściej następuje po okresie 6-9 lat. Jednocześnie przypominamy, że sprzęt jest objęty gwarancją, co jest potwierdzeniem niezawodności oraz bezawaryjnej pracy. Instalacje fotowoltaiczne Nowy Targ to korzystna cena oraz długa żywotność. Korzystając z usług JB Energia możesz liczyć nie tylko na profesjonalny montaż, ale również pomoc podczas wypełniania wniosków o dofinansowanie inwestycji.