Fotowoltaika Nowy Targ

Fotowoltaika dla klientów z Nowego Targu od polskich producentów? To możliwe razem z firmą JB Energia! Naszym klientom z województwa małopolskiego proponujemy panele fotowoltaiczne najwyższej klasy, które będą efektywnie produkować prąd z energii słonecznej.

Dzięki temu rachunki za prąd będą niższe nawet o 90%. Instalacja fotowoltaiczna w Nowym Targu objęta jest długim okresem gwarancyjnym, dzięki czemu będzie efektywnie pracować nawet przez kilkadziesiąt lat. Producenci gwarantują uzysk energetyczny na poziomie 80% nawet po 25 latach. Zapraszamy do kontaktu inwestorów, którzy szukają sprawdzonej firmy oferującej kompleksowe wsparcie inwestycji w fotowoltaikę w Nowym Targu.

Fotowoltaika Nowy Targ – profesjonalna instalacja

Inwestycja w fotowoltaikę to zawsze korzystne rozwiązanie generujące ogromne oszczędności. Istotne jednak jest przygotowanie instalacji w taki sposób, aby jej wielkość była dopasowana do zapotrzebowania na energię elektryczną.

W JB Energia do potrzeb każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. W ramach  świadczonych usług przeprowadzamy dokładny audyt, aby ustalić, jaka moc instalacji będzie optymalna dla jej użytkowników. Właściwie dobrana wielkość instalacji sprawi, że inwestycja zwróci się stosunkowo szybko.

Montaż paneli może być przeprowadzony na dachu lub w gruncie na stelażach. Obie formy instalacji są równie wydajne, więc stosujemy je zamiennie, zależnie od wymagań klienta.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Fotowoltaika z firmą JB Energia - co zyskasz?

Nie wiesz, jakie panele fotowoltaiczne wybrać? Nie musisz – nasi pracownicy przyjadą do Ciebie i doradzą wybór optymalnej wielkości instalacji. W trakcie wizyty fachowcy:

 • ocenią możliwości montażowe,
 • wykonają analiza zapotrzebowania energetycznego,
 • w oparciu o powyższe działania wybiorą liczbę, moc i umiejscowienie paneli.

Oferujemy także profesjonalny montaż fotowoltaiki w Nowym Targu, który gwarantuje największą wydajność instalacji. By ograniczyć formalności, w imieniu inwestorów zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego. Pomagamy także kompletować dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania. W ramach usług serwisowych oferujemy konserwację instalacji, w tym mycie modułów.

Jeśli zastanawiasz się, jakie korzyści daje fotowoltaika w Nowym Targu, poniżej prezentujemy kilka argumentów przemawiających za tą inwestycją.

 • Energia słoneczna to odnawialne źródło energii. Niezależnie od liczby użytkowników, nie zabraknie jej dla nikogo. W związku z tym ryzyko konfliktów związanych z ograniczeniem dostępu do słońca jest znikome.
 • Każdy może korzystać z prądu powstałego z promieni słonecznych. Istnieje możliwość instalacji modułów prawie na każdym dachu lub na gruncie.
 • Instalacja fotowoltaiczna to prywatna fabryka prądu. Nie ma zatem konieczności pozyskiwania czy importu paliw kopalnych, które są surowcami nieodnawialnymi.
 • Fotowoltaika w Nowym Targu to recepta na dynamicznie rosnące ceny energii elektrycznej. W dłuższej perspektywie daje możliwość zarobku na odsprzedaży niewykorzystanego prądu.
 • Produkcja prądu ze słońca nie jest szkodliwa dla środowiska. W trakcie jej pozyskiwania nie powstają niebezpieczne dla zdrowia i życia spaliny.
 • Instalacja fotowoltaiczna jest trwała i objęta kilkunastoletnią gwarancją. Obecnie trwają intensywne prace nad efektywnym odzyskiem surowców z nieużywanych już paneli, by wykorzystać je do produkcji nowych.

Pamiętaj również o tym, że możesz skorzystać z możliwości obniżenia ceny zakupu oraz montażu fotowoltaiki w Nowym Targu. Korzystając z ulgi termomodernizacyjnej, odliczysz część wydatków od podatku. Udział w programie „Mój Prąd” to z kolei możliwość otrzymania zwrotu części poniesionych nakładów.

Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych dla firm

Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu o dowolnej mocy

Oferowane przez JB Energia panele fotowoltaiczne mogą osiągać dosłownie dowolną moc, dlatego są chętnie wybierane nie tylko przez inwestorów prywatnych, ale również firmy oraz gospodarstwa rolnicze.

Warto zauważyć, że montaż instalacji o mocy nieprzekraczającej 50 kW nie wymaga uzyskania zgody na budowę. To odnawialne źródło energii podczas pracy generuje nie tylko prąd, ale przede wszystkim oszczędności – jest to więc skuteczny sposób na podniesienie rentowności firmy lub gospodarstwa rolnego. Fotowoltaika w Nowym Targu działać będzie przez cały rok, także zimą.

Instalacje fotowoltaiczne Nowy Targ – korzystna inwestycja dla każdego

Proponujemy wyłącznie instalacje fotowoltaiczne w Nowym Targu godne zaufania. To wydajne panele, które zostały wytworzone z surowców o wysokim standardzie przez renomowanych producentów. Zwrot inwestycji najczęściej następuje po okresie 6-9 lat.

Sprzęt jest objęty gwarancją, co jest potwierdzeniem niezawodności oraz bezawaryjnej pracy. Instalacje fotowoltaiczne w Nowym Targu to korzystna cena oraz długa żywotność. Korzystając z usług JB Energia, możesz liczyć nie tylko na profesjonalny montaż, ale również pomoc podczas wypełniania wniosków o dofinansowanie inwestycji.

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie instalację fotowoltaiczną w Nowym Targu?

Wyślij zapytanie
  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.