Fotowoltaika Niepołomice

Słyszałeś, że fotowoltaika się opłaca, ale nie znasz szczegółów? Możesz je poznać, kontaktując się z ekspertami firmy JB Energia, którzy proponują panele fotowoltaiczne dla inwestorów z Niepołomic. Jak działają panele fotowoltaiczne? Dlaczego warto w nie zainwestować? Dowiedz się, jak oszczędzać dzięki instalacji fotowoltaicznej, i zainwestuj w nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Jak działa fotowoltaika w Niepołomicach?

Fotowoltaika obejmuje montowane na dachu lub gruncie w Niepołomicach panele fotowoltaiczne, inwerter oraz okablowanie. Zbudowane z krzemu ogniwa pochłaniają promieniowanie słoneczne i wytwarzają z niego prąd stały (dzięki efektowi fotowoltaicznemu). Następnie inwerter przekształca prąd stały na zmienny, który poprzez okablowanie jest przesyłany do instalacji. Klientom proponujemy instalacje on-grid, podłączone do sieci energetycznej. Jeśli będzie potrzeba skorzystania z prądu z zakładu energetycznego, wymiana nastąpi automatycznie. Co więcej, nadmiar energii wytworzony latem możesz odebrać zimą. W ten sposób fotowoltaika pozwala Ci płacić niższe rachunki przez cały rok. Z działania paneli fotowoltaicznych zadowolenie są zarówno właściciele gospodarstw domowych, rolnicy, jak i przedsiębiorcy.

Firma JB Energia proponuje klientom nowoczesne panele fotowoltaiczne od polskich producentów, z montażem i długoletnią gwarancją. Wykonujemy audyt fotowoltaiczny, dzięki któremu oceniamy zapotrzebowanie energetyczne. W ten sposób wydasz tylko tyle środków, ile musisz.
 

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu