Fotowoltaika Wieliczka

Branża fotowoltaiczna w Polsce nabrała ogromnego rozpędu i z każdym dniem przybywa posiadaczy prywatnych elektrowni, jakimi są instalacje fotowoltaiczne. Chcąc sprostać ogromnemu zainteresowaniu, powiększa się również zespół JB Energia. Poszerzamy nasze działania o kolejne regiony małopolski. Od teraz możesz być jednym z wielu zadowolonych użytkowników fotowoltaiki w Wieliczce od JB Energia.

Fotowoltaika w Wieliczce dla domu

W JB Energia do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasza współpraca rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu, którego celem jest sprawdzenie, jaka wielkość i rodzaj instalacji będzie odpowiedni do potrzeb użytkowników.

Na podstawie analizy rocznego zużycia prądu oraz planowanych zakupów urządzeń elektrycznych określamy zapotrzebowanie klienta na energię. Kolejny etap to dobór liczby i rodzaju paneli w taki sposób, aby ich moc była optymalna.

Montaż przeprowadzamy na dachu lub w gruncie na stelażach. Oba te rozwiązania są wydajne, dlatego są proponowane zamiennie, tym samym zapewniając efektywność na bardzo wysokim poziomie. Fotowoltaika w Wieliczce to idealny sposób na wygenerowanie oszczędności oraz aktywne wsparcie środowiska naturalnego.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Dotacje i dofinansowania

Inwestycja w fotowoltaikę w Wieliczce, w kontekście rosnących cen energii elektrycznej powstającej w oparciu o nieodnawialne paliwa kopalne, to wciąż bardzo opłacalna opcja. Pozwala na uniezależnienie się od niestabilnej sytuacji na rynku, o zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko nie wspominając.

Co prawda koszt zakupu instalacji może wydać się sporym wydatkiem jednostkowym, jednak istnieją różnego rodzaju programy, pozwalające odzyskać część poniesionych wydatków w postaci dotacji lub zwrotu podatku. Przed podjęciem decyzji o zakupie fotowoltaiki w Wieliczce warto sprawdzić, jakie ulgi przewidziane są dla osób decydujących się na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. Oto krótki przegląd możliwości. Przeczytaj i sprawdź, która opcja będzie dla Ciebie optymalna!

 1. Program „Czyste powietrze” – skierowany jest do osób prywatnych, między innymi właścicieli domów jednorodzinnych. Dotację z NFOŚiGW mogą otrzymać osoby decydujące się na wymianę starych pieców na nowoczesne urządzenia. Dodatkowo można wnioskować o 6 tysięcy złotych dofinansowania do mikroinstalacji fotowoltaicznej.
 2. Ulga termomodernizacyjna – pozwala na uzyskanie zwrotu kwoty do 53 tysięcy złotych, która zmniejsza roczny podatek PIT. Kwotę można rozliczyć przez kolejnych sześć lat, uzyskując zwrot podatku lub jego obniżenie.
 3. Program „Mój Prąd 4.0” – obejmuje dotację wynoszącą do 50% kosztów kwalifikowanych na zakup przez osoby prywatne fotowoltaiki w Wieliczce, systemów zarządzania energią oraz magazynów energii. Maksymalna kwota to 26 tysięcy zł.

Masz pytania odnośnie kupna, eksploatacji, dotacji i dofinansowań do instalacji fotowoltaicznej? Zapraszamy do kontaktu! Eksperci z JB Energia odpowiedzą na każde, nawet na najtrudniejsze pytanie.

Fotowoltaika w Wieliczce dla biznesu i rolnictwa

Coraz częściej z odnawialnych źródeł energii korzystają firmy oraz gospodarstwa rolne. W ten sposób możliwe jest uniezależnienie się od rosnących cen energii. Jednocześnie prąd generowany z promieni słonecznych znacznie ogranicza koszty eksploatacji maszyn elektrycznych.

JB Energia oferuje wydajne i bezawaryjne panele fotowoltaiczne w Wieliczce o dużej mocy, które będą przeznaczone do użytkowania w obrębie firmy lub gospodarstwa rolnego. Dzięki wysokiej autokonsumpcji, sięgającej niemal 100% wytworzonej energii, inwestycja w fotowoltaikę w przypadku przedsiębiorstw zwraca się znacznie szybciej w porównaniu z gospodarstwami domowymi.

Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych dla firm

Fotowoltaika w Wieliczce – gwarancja i wydajność

Instalacje fotowoltaiczne w Wieliczce zawsze są objęte gwarancją, ponieważ w JB Energia wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprzęt od sprawdzonych producentów. Zwrot z inwestycji zwykle następuje po czasie od 6 do 9 lat. Po tym okresie generowany prąd przynosi odczuwalne oszczędności, ponieważ uzyskanie energii elektrycznej ze słońca jest tanie. Jeżeli interesują Cię niezawodne rozwiązania, profesjonalny montaż oraz pomoc w zakresie wypełniania wniosków o dofinansowanie, skorzystaj z usług świadczonych przez JB Energia.

JB Energia montuje instalacje fotowoltaiczne w Wieliczce w atrakcyjnych cenach

Chciałbyś zamontować fotowoltaikę, ale obawiasz się wysokich kosztów inwestycji? Niepotrzebnie! Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy, żeby móc korzystać z energii słonecznej. Pozwól, żeby fotowoltaika zaczęła zarabiać na Ciebie już dziś!

Inwestycja w fotowoltaikę w Wieliczce receptą na drożejący prąd

Fotowoltaika jest coraz popularniejszym sposobem na oszczędzanie pieniędzy. Stosunkowo krótki okres zwrotu powoduje, że coraz więcej osób myśli o tej formie inwestycji. Rosnące ceny energii skłaniają nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorców i rolników do montażu takich urządzeń. Instalacja fotowoltaiczna przestała być już kojarzona z dobrem luksusowym. To rozsądna inwestycja dostępna niemal dla każdego, która pozwoli uniezależnić się od rosnących cen energii opartej na paliwach kopalnych.

Wybierz JB Energia jako wykonawcę Twojej instalacji fotowoltaicznej w Wieliczce!

Pragniesz zamontować instalację fotowoltaiczną w Wieliczce? Zostań nam swój kontakt poniżej!

Masz jakiekolwiek pytania odnośnie paneli fotowoltaicznych? Również zapraszamy do kontaktu! Nasi eksperci tylko czekają na trudne zagadnienia dotyczące fotowoltaiki. Odpowiemy na wszelkie pytania!

Wyślij zapytanie
  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.