Fotowoltaika Chorzów

Coraz więcej wydajesz na rachunki za prąd? Jest na to rozwiązanie - to fotowoltaika, która pozwala na samodzielną produkcję prąd w Chorzowie. Dzięki niej staniesz się niezależny energetycznie, a co więcej, zadbasz o środowisko, ponieważ panele fotowoltaiczne wykorzystują odnawialne źródła energii, do których należy promieniowanie słoneczne. Nie zwlekaj, już dziś zacznij oszczędzać, podejmując współpracę z firmą JB Energia.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Korzyści z inwestycji w fotowoltaikę w Chorzowie

Fotowoltaika dla klientów z Chorzowa to szereg korzyści obejmujących:

 • możliwość uniezależnienia się od prądu z zakładu energetycznego,
 • niższe rachunki za energię nawet o kilkadziesiąt procent,
 • inwestycję w instalację, która efektywnie działa przez wiele lat,
 • niewielką awaryjność paneli fotowoltaicznych,
 • niewielkie koszty utrzymania,
 • szybki zwrot wydatków, wynoszący od 4 do 9 lat,
 • możliwość skorzystania z dofinansowania ze środków państwowych i funduszy regionalnych.

Dlaczego fotowoltaika od firmy JB Energia jest wyjątkowa? Ponieważ montujemy polskie panele fotowoltaiczne, dzięki którym formalności trwają krócej, a ewentualne wątpliwości co do sposobu pracy urządzeń można rozwiać na miejscu. Ponadto do oceny możliwości montażowych nie wykorzystujemy systemów satelitarnych, tylko przyjeżdżamy do klientów w Ch, by sprawdzić, czy na dachu lub gruncie jest wystarczająca ilość miejsca.

Przekonaj się, że fotowoltaika dla firm, gospodarstw rolnych i domowych to przyszłość - nasza i naszej planety. Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij zapytanie
  Fotowoltaika Chorzów – dlaczego warto?

  Instalację fotowoltaiki w mieście Chorzów oraz okolicach możesz przeprowadzić wspólnie z JB Energia. Działamy na Śląsku, realizując montaż wyposażenia dla domów jednorodzinnych, firm oraz gospodarstw rolnych. To inwestycja korzystna pod kątem ekonomicznym oraz ekologicznym – w ten prosty sposób zaczniesz cieszyć się wyższym poziomem oszczędności, jednocześnie nie przyczyniając się do powstawania zanieczyszczeń. Wspólnie z JB Energia możesz zdecydować się na fotowoltaikę w Chorzowie bez żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów – zawsze przedstawiona przez nas cena zawiera już montaż, a także wyposażenie dodatkowe, na przykład okablowanie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółowe informacje oraz ustalimy termin przeprowadzenia audytu. Wówczas przeanalizujemy, jaka dokładnie fotowoltaika Chorzów będzie zgodna z Twoim zapotrzebowaniem na energię.

  Panele fotowoltaiczne Chorzów dostępne dla domów, firm i rolników

  Panele fotowoltaiczne Chorzów mogą być wykorzystywane nie tylko przez domy jednorodzinne, ale także firmy i gospodarstwa rolnicze. Wówczas korzystanie z odnawialnego źródła energii pozytywnie wpływa na zmniejszenie kosztów prądu. Na taką inwestycję decydują się między innymi sklepy, placówki usługowe oraz zakłady przemysłowe. Panele fotowoltaiczne Chorzów to sposób na uniezależnienie się od wzrastających cen energii. Przypominamy, że instalacje o mocy do 50 kW mogą być montowane bez pozwolenia na budowę. Wyposażenie wykorzystujące promienie słoneczne funkcjonuje przez cały rok, również zimą. Usługi świadczone przez JB Energia poza doborem oraz montażem paneli fotowoltaicznych w Chorzowie obejmują także czyszczenie, oraz konserwację sprzętu.

  Instalacje fotowoltaiczne Chorzów o długiej żywotności

  Wszystkie instalacje fotowoltaiczne montowane na terenie Chorzowa przez JB Energia są wytwarzane przez sprawdzonych producentów. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wyposażenie jest bezawaryjne i wydajne, nawet z upływem czasu. Sprzęt objęty jest również gwarancją, co tylko potwierdza jakość paneli. Najczęściej inwestycja w instalacje fotowoltaiczne w Chorzowie zwraca się po około 6-9 latach, a żywotność paneli wynosi nawet 35 lat. Jeżeli chcesz więc skorzystać z odnawialnego źródła energii w domu jednorodzinnym, firmie lub gospodarstwie rolniczym, koniecznie skontaktuj się z nami. Przedstawimy szczegóły naszej oferty, dodatkowo sprawnie udzielamy odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące fotowoltaiki. Nasi klienci mogą również liczyć na pomoc podczas wysyłania wniosków o dofinansowanie oraz dotacje.

  Polecane wpisy na blogu

  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.