Fotowoltaika Racibórz

Nie wiesz, czym są panele fotowoltaiczne? To specjalne moduły wykonane z krzemu, które pochłaniają promieniowanie słoneczne i wytwarzają z niego prąd, którym możemy zasilać urządzenia w swoim domu. Koszt ich montaż spada od kilku lat, a ceny prądu rosną, co sprawia, że fotowoltaika w Raciborzu jest coraz bardziej opłacalna.

Kompleksowe wsparcie w inwestycji w fotowoltaikę w Raciborzu

Ceny prądu są coraz wyższe, ale można się od nich uniezależnić, wybierając polskie panele fotowoltaiczne, które oferuje firma JB Energia. Współpracujemy zarówno z właścicielami gospodarstw domowych, przedsiębiorcami, jak i rolnikami z obszaru województwa śląskiego, w tym Raciborza. Aby ocenić możliwości instalacyjne na dachu lub gruncie, przyjeżdżamy na miejsce inwestycji i wykonujemy specjalny audyt pozwalający ocenić zapotrzebowanie energetyczne.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania

Pomagamy także ubiegać się o dofinansowanie fotowoltaiki, na przykład z programu “Mój Prąd” lub w ramach ulgi podatkowej czy inwestycyjnej dla rolników. Firmom polecamy skorzystanie z leasingu - dzięki niemu wydatki na panele fotowoltaiczne można wliczyć w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Dlaczego warto? Ponieważ fotowoltaika to tania i ekologiczna energia, produkowana nawet przez kilkadziesiąt lat. Obawiasz się dużych kosztów? Skorzystaj z dofinansowania, a instalacja zwróci się w okresie od 4 do 9 lat. Zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Zamontuj z JB Energia Twoją instalację fotowoltaiczną w Raciborzu i okolicy!

Wyślij zapytanie
  Polecane wpisy na blogu

  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.