Fotowoltaika Knurów

Fotowoltaika, którą firma JB Energia proponuje klientom z Knurowa, to realne oszczędności widoczne na pierwszy rzut oka! Wystarczy powiedzieć, że panele fotowoltaiczne są w stanie zapewnić aż 90% energii elektrycznej potrzebnej w domu dla czteroosobowej rodziny. Czy i Ty skorzystasz z ich zalet?

Fotowoltaika to długoterminowe zyski

Fotowoltaika to znakomite rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i gospodarstw rolnych z Knurowa. Wszystko dlatego, że instalacje fotowoltaiczne generują zyski w długim okresie. Dziś wydasz pieniądze, ale jutro będziesz je oszczędzać, a zainwestowane środki zwrócą Ci się w dwójnasób w okresie od 4 do 9 lat.

Moduły fotowoltaiczne w Knurowie - postaw na ekologię

Panele fotowoltaiczne są nie tylko opłacalne, ale także ekologiczne. Ograniczają emisję dwutlenku węgla do atmosfery, nie generuj smogu, nie wpływają na życie ludzi, roślin i zwierząt, nie zanieczyszczają wód i gleb.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Dofinansowanie fotowoltaiki ze środków państwowych

Fotowoltaika, choć kosztowna, cieszy się wsparciem władz państwowych, które oferują możliwość odliczenia części wydatków od podstawy podatku dochodowego lub rolnego (ulga podatkowa lub inwestycyjna), a także skorzystać z dopłat w ramach programu “Mój Prąd” i regionalnych pożyczek oraz dotacji. Właściciele firm z Knurowa mogą zdecydować się na wzięcie paneli fotowoltaicznych w leasing. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie montaż fotowoltaiki, zapraszamy do kontaktu.

Zaplanuj z nami montaż Twojej instalacji fotowoltaicznej w Knurowie!

Zostaw nam swój kontakt. Odezwiemy się szybko!

Polecane wpisy na blogu

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.