Fotowoltaika Knurów

Fotowoltaika, którą firma JB Energia proponuje klientom z Knurowa, to realne oszczędności widoczne na pierwszy rzut oka! Wystarczy powiedzieć, że panele fotowoltaiczne są w stanie zapewnić aż 90% energii elektrycznej potrzebnej w domu dla czteroosobowej rodziny. Czy i Ty skorzystasz z ich zalet?

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne w Knurowie od JB Energia?

Podstawową kwestią, która zachęca do inwestycji w moduły fotowoltaiki od JB Energia jest fakt, że takie rozwiązanie przekłada się na wieloletnie oszczędności. Co ciekawe, niektóre instalacje fotowoltaiki mogą zwrócić się nawet po kilku latach użytkowania – wszystko zależy od zapotrzebowania energetycznego budynku oraz mocy instalacji. Współpraca z JB Energia w zakresie instalacji fotowoltaiki w Knurowie to przede wszystkim:

 • wysokiej klasy panele fotowoltaiczne dostarczane od renomowanych producentów,
 • profesjonalny projekt instalacji uwzględniający zapotrzebowanie energetyczne budynku,
 • montaż instalacji z użyciem niezbędnych części przyłączeniowych oraz okablowania,
 • pomoc w zdobyciu dofinansowania w ramach programów rządowych,
 • montaż fotowoltaiki w Knurowie – na dachu lub gruncie przy użyciu specjalistycznych uchwytów,
 • zgłoszenie nowego systemu do zakładów energetycznych.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Fotowoltaika to długoterminowe zyski

Fotowoltaika to znakomite rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i gospodarstw rolnych z Knurowa. Wszystko dlatego, że instalacje fotowoltaiczne generują zyski w długim okresie. Dziś wydasz pieniądze, ale jutro będziesz je oszczędzać, a zainwestowane środki zwrócą Ci się w okresie od 4 do 9 lat.

Panele fotowoltaiczne w Knurowie od JB Energia – wydajność, niezawodność i rozsądna cena!

Współpracując z JB Energia w zakresie montażu paneli fotowoltaicznych w Knurowie, możesz liczyć na kompleksowe doradztwo, dzięki czemu dobór odpowiednich modułów PV staje się o wiele łatwiejszy. Usługi naszej firmy obejmują nie tylko instalację fotowoltaiki, lecz także przeprowadzenie kompletnego audytu energetycznego, bez którego stworzenie projektu oraz finalny montaż modułów PV nie byłby możliwy.

Realizując projekt u klienta, zawsze dbamy o to, aby ten został wykonany z użyciem renomowanych podzespołów z gwarancją na terenie Polski, dzięki czemu przez wiele lat użytkowania nie będzie problemu z ewentualną reklamacją modułu PV czy nawet inwertera.

Warto też dodać, że jasno przedstawiamy ceny montażu fotowoltaiki, które określamy na podstawie analizy zapotrzebowania energetycznego dla budynku. Pomagamy także w uzyskaniu dotacji rządowych na montaż OZE, czyli fotowoltaiki w Knurowie, dzięki czemu inwestycja staje się znacznie mniejszym obciążeniem dla domowego lub firmowego budżetu.

Fotowoltaika w Knurowie z JB Energia – minimum formalności i kompleksowe doradztwo

Z naszą pomocą możesz zrealizować montaż paneli fotowoltaicznych w Knurowie bez zbędnych formalności i pozwoleń. Instalacje do 50 kW można zrealizować bez dodatkowego zgłoszenia do urzędu, a to znacznie ogranicza koszty i czas wykonania inwestycji. Moduły PV, które montujemy u naszych klientów, są wysoce wydajne i działają nieprzerwanie przez cały rok, co przekłada się na realne oszczędności oraz możliwość uniezależnienia się energetycznie od publicznych dostawców. W JB Energia dbamy o to, aby w 100% zadowolić każdego klienta i zamontować fotowoltaikę w Knurowie, dla której koszty montażu i zakupu podzespołów zwrócą się w przeciągu 4-9 lat.

Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych dla firm

Moduły fotowoltaiczne w Knurowie - postaw na ekologię

Inwestując w fotowoltaikę w Knurowie, możesz przede wszystkim przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Z własnym systemem OZE zamontowanym przez JB Energia będziesz w stanie produkować prąd w sposób ekologiczny, a także uniezależnić się nawet w 100% od zewnętrznych dostawców prądu. Na taki krok może zdecydować się praktycznie każdy – gospodarstwo domowe lub rolne, a nawet przedsiębiorstwo przemysłowe i produkcyjne. Podjęcie stanowczych działań i montaż fotowoltaiki w Knurowie to jedna z najrozsądniejszych opcji nie tylko w kwestii wypracowania oszczędności na rachunkach za prąd, lecz także w zakresie ochrony środowiska naturalnego, które staje się coraz mocniej zanieczyszczone w wyniku działalności człowieka.

Dofinansowanie fotowoltaiki ze środków państwowych

Fotowoltaika, choć kosztowna, cieszy się wsparciem władz państwowych, które oferują możliwość odliczenia części wydatków od podstawy podatku dochodowego lub rolnego (ulga podatkowa lub inwestycyjna), a także skorzystać z dopłat w ramach programu “Mój Prąd” i regionalnych pożyczek oraz dotacji. Właściciele firm z Knurowa mogą zdecydować się na wzięcie paneli fotowoltaicznych w leasing. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie montaż fotowoltaiki, zapraszamy do kontaktu.

Zaplanuj z nami montaż Twojej instalacji fotowoltaicznej w Knurowie!

Wyślij zapytanie
  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.