Fotowoltaika Knurów

Fotowoltaika, którą firma JB Energia proponuje klientom z Knurowa, to realne oszczędności widoczne na pierwszy rzut oka! Wystarczy powiedzieć, że panele fotowoltaiczne są w stanie zapewnić aż 90% energii elektrycznej potrzebnej w domu dla czteroosobowej rodziny. Czy i Ty skorzystasz z ich zalet?

Zobacz nasze wybrane realizacje

Fotowoltaika to długoterminowe zyski

Fotowoltaika to znakomite rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i gospodarstw rolnych z Knurowa. Wszystko dlatego, że instalacje fotowoltaiczne generują zyski w długim okresie. Dziś wydasz pieniądze, ale jutro będziesz je oszczędzać, a zainwestowane środki zwrócą Ci się w dwójnasób w okresie od 4 do 9 lat.

Moduły fotowoltaiczne w Knurowie - postaw na ekologię

Panele fotowoltaiczne są nie tylko opłacalne, ale także ekologiczne. Ograniczają emisję dwutlenku węgla do atmosfery, nie generuj smogu, nie wpływają na życie ludzi, roślin i zwierząt, nie zanieczyszczają wód i gleb.

Dofinansowanie fotowoltaiki ze środków państwowych

Fotowoltaika, choć kosztowna, cieszy się wsparciem władz państwowych, które oferują możliwość odliczenia części wydatków od podstawy podatku dochodowego lub rolnego (ulga podatkowa lub inwestycyjna), a także skorzystać z dopłat w ramach programu “Mój Prąd” i regionalnych pożyczek oraz dotacji. Właściciele firm z Knurowa mogą zdecydować się na wzięcie paneli fotowoltaicznych w leasing. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie montaż fotowoltaiki, zapraszamy do kontaktu.

Zaplanuj z nami montaż Twojej instalacji fotowoltaicznej w Knurowie!

Wyślij zapytanie
  Polecane wpisy na blogu

  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.