Fotowoltaika Zabrze

Odnawialne źródła energii to nie tylko ekologiczna inwestycja. Fotowoltaika dla firm oraz gospodarstw domowych i rolnych w Zabrzu jest także skutecznym sposobem na  oszczędność pieniędzy. Firma JB Energia oraz zespół ekspertów zadbają o kompleksowe wsparcie klienta na każdym etapie inwestycji. Skontaktuj się z nami i korzystaj z pozytywnych efektów wysokiej jakości paneli słonecznych od polskich producentów.

Fotowoltaika w Zabrzu z firmą JB Energia - dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na panele fotowoltaiczne w Zabrzu? Rezygnacja z zewnętrznych dostawców prądu na rzecz fotowoltaiki oznacza niższe rachunki. Firma JB Energia oferuje klientom z Zabrza między innymi:

 • odpowiedni dobór instalacji fotowoltaicznej – nie każdy dach nadaje się do tego, żeby na nim zamontować panele fotowoltaiczne. Dzięki ekspertom firmy JB Energia pracujący m.in. na terenie Zabrza sprawdzisz, czy Twoje wymarzone miejsce do zamontowania paneli fotowoltaicznych da odpowiednią ilość wyprodukowanej energii
 • przyjazd na miejsce inwestycji przed dokonaniem wyceny – nie wykonujemy wirtualnych wycen (mailowych, czy też telefonicznych). Uważamy, że instalacja fotowoltaiczna to zbyt poważna inwestycja, która do wyceny posiada wiele zmiennych wpływających na jej finalny koszt
 • fachowy montaż – profesjonalna ekipa montażowa posiadająca zestaw niezbędnych narzędzi dobrej jakości to gwarancja udanego korzystania z zamontowanych paneli fotowotlaicznych
 • pomoc w skompletowaniu wymaganych dokumentów – zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi m.in. z przyłączeniem Twojej mikroinstalacji do zakładu energetycznego
 • zgłoszenie instalacji do rządowego programu “Mój Prąd” – nie musisz się przejmować tym, czy poprawnie złożysz wniosek o dofinansowanie. Zrobimy to za Ciebie!

Zobacz nasze wybrane realizacje

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej zamontowanej w Zabrzu

Fotowoltaika to nowoczesna technologia, która daje Tobie niezależność i odczuwalną oszczędność pieniędzy. Firma JB Energia dba o pozyskiwanie paneli od polskich producentów, dzięki czemu zyskujesz sprzęt wysokiej jakości, z którego będziesz mógł korzystać nawet przez 30 lat! Obecnie produkowane panele są na tyle efektywne, że możliwe jest zaopatrzenie w energię elektryczną nawet dużych przedsiębiorstw.

Dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej w Zabrzu wpływasz również na swoją okolicę, w której mieszkasz. Mniejsza ilość szkodliwych substancji trafia do atmosfery, zatem przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza w Twoim mieście!

JB Energia – Twój wykonawca instalacji fotowoltaicznej w Zabrzu

Naszą specjalizacją jest przede wszystkim temat fotowoltaiki dla firm, domów oraz gospodarstw rolnych. Pracujemy wyłącznie na komponentach najwyższe jakości. Z nami masz gwarancję, że Twoja instalacja fotowoltaiczna zamontowana w Zabrzu działać będzie przez minimum 25 lat! W naszej codziennej pracy korzystamy z podzespołów znanych oraz renomowanych marek, oferujących długoletnie i co najważniejsze realne gwarancje. Są to przede wszystkim: LG, SolarEdge, Bruk-Bet Solar oraz Huawei.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Zabrzu?

Wyślij zapytanie
  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.