Fotowoltaika Zabrze

Odnawialne źródła energii to nie tylko ekologiczna inwestycja. Fotowoltaika dla firm oraz gospodarstw domowych i rolnych w Zabrzu jest także skutecznym sposobem na  oszczędność pieniędzy. Firma JB Energia oraz zespół ekspertów zadbają o kompleksowe wsparcie klienta na każdym etapie inwestycji. Skontaktuj się z nami i korzystaj z pozytywnych efektów wysokiej jakości paneli słonecznych od polskich producentów.

Fotowoltaika w Zabrzu z firmą JB Energia - dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na panele fotowoltaiczne w Zabrzu? Rezygnacja z zewnętrznych dostawców prądu na rzecz fotowoltaiki oznacza niższe rachunki. Firma JB Energia oferuje klientom z Zabrza między innymi:

 • odpowiedni dobór instalacji fotowoltaicznej – nie każdy dach nadaje się do tego, żeby na nim zamontować panele fotowoltaiczne. Dzięki ekspertom firmy JB Energia pracujący m.in. na terenie Zabrza sprawdzisz, czy Twoje wymarzone miejsce do zamontowania paneli fotowoltaicznych da odpowiednią ilość wyprodukowanej energii
 • przyjazd na miejsce inwestycji przed dokonaniem wyceny – nie wykonujemy wirtualnych wycen (mailowych, czy też telefonicznych). Uważamy, że instalacja fotowoltaiczna to zbyt poważna inwestycja, która do wyceny posiada wiele zmiennych wpływających na jej finalny koszt
 • fachowy montaż – profesjonalna ekipa montażowa posiadająca zestaw niezbędnych narzędzi dobrej jakości to gwarancja udanego korzystania z zamontowanych paneli fotowotlaicznych
 • pomoc w skompletowaniu wymaganych dokumentów – zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi m.in. z przyłączeniem Twojej mikroinstalacji do zakładu energetycznego
 • zgłoszenie instalacji do rządowego programu “Mój Prąd” – nie musisz się przejmować tym, czy poprawnie złożysz wniosek o dofinansowanie. Zrobimy to za Ciebie!

Zobacz nasze wybrane realizacje

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej zamontowanej w Zabrzu

Fotowoltaika to nowoczesna technologia, która daje Tobie niezależność i odczuwalną oszczędność pieniędzy. Firma JB Energia dba o pozyskiwanie paneli od polskich producentów, dzięki czemu zyskujesz sprzęt wysokiej jakości, z którego będziesz mógł korzystać nawet przez 30 lat! Obecnie produkowane panele są na tyle efektywne, że możliwe jest zaopatrzenie w energię elektryczną nawet dużych przedsiębiorstw.

Dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej w Zabrzu wpływasz również na swoją okolicę, w której mieszkasz. Mniejsza ilość szkodliwych substancji trafia do atmosfery, zatem przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza w Twoim mieście!

JB Energia – Twój wykonawca instalacji fotowoltaicznej w Zabrzu

Naszą specjalizacją jest przede wszystkim temat fotowoltaiki dla firm, domów oraz gospodarstw rolnych. Pracujemy wyłącznie na komponentach najwyższe jakości. Z nami masz gwarancję, że Twoja instalacja fotowoltaiczna zamontowana w Zabrzu działać będzie przez minimum 25 lat! W naszej codziennej pracy korzystamy z podzespołów znanych oraz renomowanych marek, oferujących długoletnie i co najważniejsze realne gwarancje. Są to przede wszystkim: LG, SolarEdge, Bruk-Bet Solar oraz Huawei.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Zabrzu?

Wyślij zapytanie
  Fotowoltaika Zabrze – wydajne panele w korzystnej cenie

  W JB Energia montujemy fotowoltaikę na terenie miasta Zabrze, która zawsze jest indywidualnie dostosowana do potrzeb konkretnego klienta. W efekcie wytwarzana energia jest wystarczająca i pozwala cieszyć się ogromnymi oszczędnościami na rachunkach. Współpracując z nami, nie musisz przejmować się żadnymi dodatkowymi kosztami, ponieważ fotowoltaikę Zabrze montujemy w cenie. Dodatkowo jesteśmy w stanie przeprowadzić precyzyjne symulacje, których celem jest sprawdzenie tego, po jakim dokładnie czasie inwestycja przyniesie oczekiwany zwrot. Zwykle proces ten trwa od 6 do 9 lat. Następnie fotowoltaika Zabrze gwarantuje bezpośrednie oszczędności. Odnawialne źródła energii są jednocześnie przyjazne dla środowiska oraz portfela. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma całkowicie inne zapotrzebowanie na energię, dlatego opracowujemy indywidualny audyt na początku współpracy. W efekcie jesteśmy w stanie określić dokładną charakterystykę budynku, aby następnie dobrać odpowiednią moc paneli. Fotowoltaika Zabrze może być zamontowana zarówno na dachu, jak i na stelażach w gruncie. Oba te rozwiązania gwarantują wysoką wydajność i są stosowane zamiennie. Jeżeli budynek posiada skomplikowaną konstrukcję dachu, instalacja w gruncie pozostaje najlepszym rozwiązaniem.

  Wydajne panele fotowoltaiczne Zabrze

  Działamy kompleksowo, dlatego panele fotowoltaiczne Zabrze montujemy zarówno w domach, jak i firmach oraz w obrębie gospodarstw rolniczych. Dobieramy odpowiednią moc, aby sprostać energetycznym potrzebom konkretnego klienta. W przypadku firm oraz rolników korzystanie z odnawialnego źródła energii jest nie tylko sposobem na uniezależnienie się od cen energii, ale również rozwiązaniem pozwalającym obniżyć koszty produkcji. Wówczas korzystanie ze wszystkich urządzeń elektrycznych stanie się po prostu znacznie tańsze. Panele fotowoltaiczne Zabrze dla firm przydają się zarówno w placówkach usługowych, jak i w obrębie przedsiębiorstw przemysłowych. Przypominamy, że instalacje o mocy do 50 kW nie wymagają zgody na budowę, co znacznie ogranicza ilość formalności. Panele fotowoltaiczne zamontowane w Zabrzu zapewniają efektywność przez cały rok – działają również zimą. Dodatkowo usługi świadczone przez JB Energia obejmują także mycie paneli oraz konserwację, a nie tylko prace montażowe. Klientom proponujemy tylko i wyłącznie instalacje, które zostały wytworzone przez renomowanych producentów – to sprzęt objęty gwarancją, działający wydajnie przez bardzo długi czas.

  Instalacje fotowoltaiczne Zabrze – dlaczego warto?

  Korzystanie z instalacji fotowoltaicznych sprawia, że zyskujesz niezależność od nieustannie rosnących cen energii elektrycznej. Zmniejszysz swoje rachunki za prąd, co pozytywnie wpłynie na portfel domu, firmy, czy gospodarstwa rolnego. Inwestycja zwraca się w stosunkowo krótkim czasie, aby następnie generować bezpośrednie oszczędności. Przy okazji w tej prosty sposób aktywnie wspierasz środowisko, chroniąc je przed nadmiernym zanieczyszczeniem. Instalacje fotowoltaiczne Zabrze mają wieloletnią gwarancję, dlatego cieszą się popularnością wśród wielu osób, nawet o szczególnie wysokich wymaganiach. Przypominamy, że zakres usług JB Energia obejmuje nie tylko audyt, konsultacje, dobór paneli oraz montaż, ale również pomoc formalną. Wypełniamy wnioski, również te o dofinansowanie, co znacznie ułatwia zrealizowanie inwestycji. Zawsze informujemy klientów w zakresie możliwości zwrotu środków, na przykład w ramach dotacji organizowanej przez państwo lub Unię Europejską. Dzięki temu instalacje fotowoltaiczne Zabrze są jeszcze bardziej opłacalne. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy, a także doradzimy, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie, idealnie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oczywiście instalacje fotowoltaiczne montujemy nie tylko na terenie miasta Zabrze, ale również w innych miejscowościach województwa śląskiego, małopolskiego czy podkarpackiego.

  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.