Fotowoltaika Rybnik

Ceny prądu rosną z roku na rok, a Ty szukasz sposobu na ograniczenie wydatków domowych? Fotowoltaika w Rybniku pozwala na obniżenie rachunków za prąd w domu jednorodzinnym nawet o 90%! Panele fotowoltaiczne pochłaniają promieniowanie słoneczne i przekształcają je na prąd zasilający urządzenia w domu, firmie i w gospodarstwie rolnym. To całkowicie ekologiczny sposób pozyskiwania energii, który uniezależni Cię od wzrastających cen prądu oraz pomoże zadbać o czystość środowiska. I Ty możesz zacząć oszczędzać, decydując się na instalacje fotowoltaiczne z ekspertami JB Energia.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Instalacje fotowoltaiczne w Rybniku z JB Energia

Kompleksowa współpraca z JB Energia obejmuje:

  • bezpłatny audyt fotowoltaiczny w miejscu montażu instalacji PV – pomagamy obliczyć zapotrzebowanie energetyczne budynku oraz wybrać miejsce (dach lub grunt) i sposób montażu paneli, który zapewni największy uzysk,
  • projekt i wycenę instalacji PV,
  • renomowane panele fotowoltaiczne od polskich producentów,
  • fachowy montaż fotowoltaiki w Rybniku i okolicach przez doświadczoną ekipę z niezbędnymi uprawnieniami elektrycznymi,
  • wsparcie w ubieganiu się o dofinansowanie fotowoltaiki (możesz zyskać nawet kilka tysięcy złotych),
  • kontakt z zakładem energetycznym w zakresie dotyczącym zgłoszenia instalacji.

Fotowoltaika w Rybniku – darmowa energia przez cały rok!

Fotowoltaika w Rybniku i okolicach to inwestycja zapewniająca oszczędności przez wiele lat – panele słoneczne mają długi okres gwarancji oraz wysoki stopień sprawności. Co więcej, korzystne ustawodawstwo sprawia, że nadmiar energii, który często pojawia się latem, nie jest marnowany. Wręcz przeciwnie – można magazynować prąd w zakładzie energetycznym i odebrać go w ciągu roku, stając się jednocześnie odbiorcą i producentem energii. Od 2019 roku również przedsiębiorcy mogą skorzystać z takiego udogodnienia, dzięki czemu fotowoltaika dla firm staje się coraz bardziej popularna.

Dlaczego warto zainwestować w instalacje fotowoltaiczne w Rybniku?

Korzyści finansowe to nie jedyny argument, by zdecydować się na panele fotowoltaiczne. Montaż fotowoltaiki na dachu lub gruncie w Rybniku jest przyjazny dla środowiska - fotowoltaika dla domu nie emituje uciążliwego hałasu ani szkodliwych gazów do atmosfery, dzięki czemu jest rozwiązaniem ekologicznym. Postaw na instalacje fotowoltaiczne, a nasza planeta będzie Ci wdzięczna! Dodatkową zaletą wysokiej jakości paneli słonecznych jest ich bezawaryjność. Ponadto, instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa, a jej pracę możesz monitorować nawet za pomocą aplikacji w smartfonie.

Fotowoltaika Śląsk to usługa obejmująca także inne miasta w rejonie - w ofercie między innymi: fotowoltaika Katowice, fotowoltaika Częstochowa i fotowoltaika Gliwice. Skontaktuj się z nami, a umówimy się na bezpłatne spotkanie i wycenę instalacji PV w dogodnym dla Ciebie terminie!

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Rybniku?

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu