Fotowoltaika Tychy

Rosnące ceny prądu i idące za tym wyższe rachunki za energię elektryczną powodują, że więcej pieniędzy każdego miesiąca znika z Twojego budżetu. Nie musisz poświęcać zarobionych pieniędzy na opłacanie wysokich rachunków za prąd! Instalacja fotowoltaiczna w Tychach i nie tylko  pozwala na znaczące ograniczenie wydatków pieniędzy na prąd. Wszystko dzięki temu, że zamontowane na dachu lub gruncie panele fotowoltaiczne produkują prąd z promieniowania słonecznego. Odpowiednio dobierając wielkość instalacji, Twoje rachunki za prąd mogą wynosić nawet 15-20 zł miesięcznie. Jeśli chcesz zainwestować w fotowoltaikę w Tychach i przy okazji również  zwiększyć wartość nieruchomości na rynku, zapraszamy do kontaktu. Firma JB Energia oferuje projekt instalacji fotowoltaicznej, jak i jej kompleksowy montaż wraz z załatwieniem wszystkich niezbędnych formlaności. W imieniu Klientów zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego, pomagamy także skompletować dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania inwestycji.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Twoja instalacja fotowoltaiczna w Tychach z ekspertami JB Energia

Ekologiczne, bezawaryjne i bezobsługowe - takie są nasze instalacje fotowoltaiczne w Tychach, które montujemy u naszych Klientów. Zespół urządzeń, złożony z krzemowych modułów słonecznych, inwertera oraz okablowania, produkuje energię elektryczną przez cały rok, nawet w pochmurne dni oraz zimą. Co więcej, sprawność paneli fotowoltaicznych w niższych temperaturach wzrasta. Nasi eksperci proponuję montaż fotowoltaiki w takim miejscu, które będzie zapewniało maksymalny uzysk z instalacji - pod odpowiednim kątem, od południowej strony. Dobór właściwej mocy urządzeń sprawi, że fotowoltaika będzie przynosić szereg korzyści w postaci niższych rachunków za prąd, w dłuższej perspektywie pozwoli na siebie zarabiać.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że dobierając komponenty do instalacji fotowoltaicznych nie można iść na żadne kompromisy. Wybór złej jakości materiałów może doprowadzić do częstych usterek i faktu, że jej użytkowanie może być uciążliwe. Naszym Klientom, którzy decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznych w Tychach oferujemy przede wszystkim komponenty od sprawdzonych, renomowanych oraz długoletnich producentów paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów, takich jak: LG, SolarEdge, Huawei czy też Sharp i Bruk-Bet Solar.

Daj sąsiadom dobry przykład montując panele fotowoltaiczne w Tychach

Powietrze na terenie województwa śląskiego należy do jednych najbardziej zanieczyszczonych w naszym kraju, jak i w całej Europie. Fotowoltaika oprócz pozytywnego wpływu na portfele inwestorów, skutecznie również powoduje, że mniejsza ilość szkodliwych substancji przedostaje się do atmosfery. Decydując się na wykonanie montażu paneli fotowoltaicznych w Tychach i okolicy realnie poprawiasz na lepsze otaczające Cię środowisko, dzięki czemu komfort Twojego życia znaczącą się poprawi.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Tychach?

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu