Inwertery Solax Power

Falownik Solax

Warto zainwestować w instalację dobrego falownika. Pomoże wydobyć z Twoich paneli to, co najlepsze. Złą wiadomością jest to, że dobrej jakości falowniki są dość drogie i właśnie tam naprawdę musisz podjąć decyzję o inwestycji lub nie. Ale wierzymy, że warto zainwestować, bo one też przetrwają długie lata. SolaX Power to firma produkująca inwertery, która swą siedzibę ma w mieście HangZhou w Chinach. Przedsiębiorstwo te powstało w 2010 roku i obecnie Solax posiada 6 oddziałów na całym świecie. Ich główna siedziba naturalnie znajduje się w mieście HangZhou, jednak z racji dużej ekspansji na rynku europejskim, posiadają swój główny oddział w Holandii. SolaxPower podaje, że dotychczasowo zostało zamontowane ponad 600 000 urządzenia tej firmy. SolaX Power patrzy w przyszłość pozytywnie i oczekuje na czas, kiedy energia odnawialna będzie głównym źródłem energii.. SolaX Power przesuwa granice dzięki technologii inwerterów słonecznych. Udało im się stworzyć jedne z najbardziej wydajnych falowników fotowoltaicznych na rynku. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom jeszcze więcej czystej energii, która jest możliwa dzięki energii słonecznej przetworzonej przez inwertery Solax Power.

Falowniki Solax Power w ofercie firmy JB Energia

Solax udziela 10-letniej gwarancji w Polsce na działanie ich falownika - pod warunkiem, że zarejestrujesz go na ich stronie internetowej służącej do monitorowania parametrów pracy urządzenia. Przez pierwsze 5 lat Twoja gwarancja obejmuje nie tylko koszty napraw i instalacji, ale także koszty transportu Twojego produktu. Gwarancja na falowniki Solax po upływie tych 5 lat obejmuje tylko koszt falownika, a nie jakiegokolwiek serwisu.

Inwertery Solax Power może nie są tak popularny jak falowniki innych firm (choćby jak Huawei, Fronius czy np. SolarEdge) ale wciąż jest wysokiej jakości. Oprócz zapewnienia jednej z najdłuższych gwarancji w branży, ciężko pracują, aby zadowolić Cię obsługą klienta. Więc jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o ich produktach, jesteśmy tutaj, aby pomóc. SolaX ujawnił silne zaangażowanie na rynku akumulatorów, ponieważ produkuje jedne z najtańszych akumulatorów Li-on w swojej dziedzinie. Ponieważ falowniki są równie przystępne cenowo, jest to miła oferta, którą można dziś znaleźć w naszej ofercie. Falowniki SolaX mają wiele funkcji, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego domu, w tym wykrywanie przerwania izolacji, zwarcia doziemnego. Obudowa falowników Solax posiada klasę ochronną IP65 pozwalającą montować urządzenia te na zewnątrz budynków.

Instalacje Fotowoltaiczne dla Firm

Zalety inwerterów Solax Power

→ 2 MPPT

→ 10-letnia gwarancja producenta

→ Przedstawicielstwo oraz serwis w Polsce

→ Dobry stosunek ceny do jakości, w szczególności w rozwiązaniach hybrydowych oraz w magazynach energii

→ Klasa ochrony IP65

→ Rozbudowana oferta inwerterów Solax Power, w szczególności hybrydowych i off-gridowych

Postaw na inwerter Solax Power i wybierz bezawaryjność Twojej instalacji fotowoltaicznej!

Wyślij zapytanie
  Wykonujemy również instalacje fotowoltaiczne wykorzystując komponenty poniższych producentów:

  Panele Fotowoltaiczne w ofercie JB Energia:

  Bruk-Bet SolarDMEGCWinaico
  LG SolarJolywoodSunpower
  Jinko SolarKensolSelfa
  ML SystemAstroenergyHyundai
  JA SolarTrina SolarViesmann
  PhonoSolarLongi SolarPanasonic
  EurenerSharpZNShine
  Q-CellsRisenCanadian Solar
  EXE SolarRECUlica Solar
  Watt PowerHeckertCorab Encor
  TalesunBoviet SolarAmeriSolar